rozvrh platný od 1. 9. 2018

Poslední články

• Exkurze do Valea 2019

18.03.2019 | Kategorie: Exkurze

Mezi významné výrobní závody našeho okresu patří Valeo. A právě sem, do rakovnického Valea, se vypravily na exkurzi 8. a 9. třída ZŠ a MŠ Jesenice s paní učitelkou Konířovou a paní učitelkou Knappovou.

• Exkurze, IC LČR Křivoklát, 5. tř.

08.03.2019 | Kategorie: Exkurze

V pátek 8. března ráno se naše 5. třída sešla na jesenickém nádraží. V 730 jsme odjeli vlakem do Rakovníka a odtud dalším spojem do Křivoklátu.

• Okresní kolo chemické olympiády

05.03.2019 | Kategorie: Vědomostní, Přírodovědné

Okresní kolo chemické olympiády kategorie D se konalo v Rakovníku v úterý 5. března a z naší školy se ho zúčastnil jediný zástupce – Tomáš Tran z 9. třídy. Připojil se tak k vybraným žákům ze ZŠ Nové Strašecí (5) a 2. ZŠ Rakovník (4) a v těžké konkurenci obsadil konečné 6. místo.

• Speedmat

24.02.2019 | Kategorie: Vědomostní

SPEEDMAT je mezinárodní online matematická soutěž - www.speedmath.eu, v níž si žáci mohou matematiku nejen procvičovat hravou formou, ale i soutěžit, jak název napovídá.

• Lyžařský kurz, České Hamry 2019

17.02.2019 | Kategorie: Lyžařský výcvikový kurz

Zhruba šest kilometrů na jih od krušnohorského města Vejprty se nachází vesnice České Hamry. Leží těsně u německých hranic – k saskému Hammerunterwiesenthalu je to co by kamenem dohodil. A právě sem, do Českých Hamrů, zamířili účastníci lyžařského kurzu ZŠ a MŠ Jesenice.

Alba