Soustředění železničních modelářů

01.12.2018 | Kategorie: Kroužky   |   Autor: Lenka Valešová

V sobotu 1. prosince se zástupci jesenického klubu železničních modelářů zúčastnili krajského soustředění v Karlových Varech. Vybráni jsme byli i my – Jirka Klementovič a Jakub Hlaváček z 5. třídy.

Gymnastický trojboj

30.11.2018 | Kategorie: Sport - Gymnastika   |   Autor: Petr Koníř

Celkem 39 mladých sportovců se v pátek 30. 11. 2018 sešlo v tělocvičně naší školy, aby prostřednictvím gymnastického trojboje získali cenné body do celoroční soutěže O nejaktivnějšího sportovce.

Burza škol 2018

20.11.2018 | Kategorie: Ostatní   |   Autor: Lenka Valešová

Ještě donedávna nám burza škol neříkala tolik, jako žákům 9. tříd. Teď jsme deváťáci my a burza škol oslovuje právě nás. Proto jsme v úterý 20. listopadu zamířili do Rakovníka, abychom se této akce zúčastnili.

Přednáška o volyňštích Češích

15.11.2018 | Kategorie: Přednášky   |   Autor: Lenka Valešová

Přednášku s názvem „Volyňští Češi, vznik republiky a naše armáda“ si žáci 8. a 9. třídy vyslechli ve čtvrtek 15. listopadu.

Bezpečnost na internetu

12.11.2018 | Kategorie: Přednášky   |   Autor: Lenka Valešová

Kdo se při práci na počítači připojuje k internetu, měl by vědět o nebezpečích, která „na síti“ číhají. A právě o těchto nástrahách nám do 6. třídy přišel vyprávět pan René Černý. Je to bývalý policista, který nyní učí na ISŠ Jesenice a má bohaté zkušenosti.