Koncert žáků I. stupně 2017

26. 06. 2017
V pondělí 26. 6. se uskutečnilo v naší škole hudební vystoupení žáků I stupně. Celkem vystupovalo 12 žáků.

Na klavír zahrál Jaroslav Lazar z 6. třídy, poté vystoupil sbor pod vedením paní učitelky J. Řehořové a v něm zazpívaly žákyně Kateřina Kovářová z 2. třídy, Adéla Koudelová z 2. třídy a Tereza Procházková ze 4. třídy, sbor doprovázel hrou na kytaru Miroslav Lacina.

S hrou na bicí soupravu se představili žáci Petr Pošta ze 4. třídy a Anna Herčíková z 2. třídy.

Dále pod vedením paní učitelky J. Doležalové vystoupili žáci Dan Weber z 3. třídy, Petr Makovský z 2. třídy, Adéla Koudelová z 2. třídy a Kateřina Kovářová z 2. třídy, kteří zahráli na flétny.

Páté vystoupení si připravil Jan Černohlávek z 2. třídy, který hrál na akordeon (tahací harmoniku).

Dále vystoupil Matěj Herčík z 5. třídy, zahrál na bicí soupravu dvě skladby.

Celé vystoupení, hrou na klavír, ukončil Jaroslav Lazar z 6. třídy, který si připravil tři známé písně.

odkaz na video

Koncert žáků I. stupně