Výlet 5. tř.

16. 06. 2022

Školní rok pomalu končí a naše pátá třída se rozhodla, že se s ním rozloučí na jesenickém kempu.

Ve čtvrtek 16. června jsme se všichni sešli před školou. Někteří měli s sebou kola, ostatní šli pěšky. Kemp není od školy daleko, a tak jsme na místo dorazili poměrně brzy. Paní učitelka vyzvedla klíče od chatek a my jsme se hned ubytovali. Před námi byl celý volný den a toho bylo třeba využít. Nejvíce jsme se vydováděli při hraní her, a to jak před večeří (opékané buřty), tak i po ní. Tím ale program nekončil. Ve 2300 jsme se vydali na noční procházku okolo kempu. Jestli se někdo bál, nedal to najevo. Po návratu se šlo spát, abychom se do příštího dne probudili svěží.Do pátečního rána jsme vstávali už v sedm hodin. Nasnídali jsme se a pak si protáhli tělo při rozcvičce. Před námi stál důležitý úkol – malování triček na památku. Předvedli jsme svou šikovnost a pak se pustili do úklidu chatek. Jakmile bylo vše splněno a klíče odevzdány, vrátili jsme se ke škole a následně se rozešli do svých domovů. Výlet se nám moc líbil!

Napsaly Jana Klementovičová a Pavlína Žebrakovská