Techmania Plzeň, 5. tř.

Skvělou pověst Techmanie Plzeň není třeba zpochybňovat. Ve středu 20. března si ji za cíl exkurze vybrala i naše 5. třída.

Soutěž Mladý zemědělec

První ročník soutěže Mladý zemědělec dospěla v úterý 19. března do svého semifinálového kola.

Dětský karneval

Dětský karneval je příjemná společenská událost, na kterou se děti vždy těší. Díky kostýmům se totiž mohou proměnit v oblíbené pohádkové postavy, filmové hrdiny či roztomilá zvířátka. Zároveň je čeká pořádná porce zábavy včetně písniček, tanečků, cvičení, her a soutěží.

Silový trojboj

Silovým trojbojem pokračovala ve čtvrtek 14. března 2024 celoroční soutěž O nejaktivnějšího sportovce.

Přednáška o archeologii

Na čtvrtek 14. března bylo pro šesťáky připraveno malé překvapení – přednáška o archeologii a archeologických nálezech na Rakovnicku.

Přednáška o vykopávkách na D6, 6. tř.

Svíčkárna Rodas, 3. tř.

V pondělí 11. března vyrazili třeťáci na exkurzi v rámci projektu RP do svíčkárny v Šestajovicích u Prahy.

Školní kolo biologické olympiády

Školní kolo BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY se uskutečnilo ve čtvrtek 7. března 2024 za účasti 13 žáků v kategoriích D (mladší) a C (starší).

Kroužek florbalu

„Gól! Tyčka! Břevno! Vysoká hůl! Faul! Au, to štíplo…“ To jsou výrazy, se kterými se potkáváme každý čtvrtek odpoledne v tělocvičně na kroužku florbalu.