Exkurze 7. tř. do ČNB v Praze

14.06.2017 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Petr Koníř

Ústřední bankou České republiky je Česká národní banka. Do této důležité finanční instituce si naše třída naplánovala exkurzi ve středu 14. června 2017.

Výlet 6. tř. do Plzně

13.06.2017 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Petr Koníř

Školní výlet naší šesté třídy připadl na úterý 13. června. Do Plzně, kde byla naším hlavním cílem oblíbená Techmania Science Center, jsme cestovali vlakem s paní učitelkou Konířovou a panem učitelem Konířem.

Cykloexkurze 6. tř.: NS Jesenicka

12.06.2017 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Petr Koníř

Naučná stezka Jesenicko vede nádhernou krajinou stejnojmenného přírodního parku a svým návštěvníkům má co nabídnout.

Výlet 4. a 5. tř. do West Parku Plzeň

08.06.2017 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Petr Koníř

Kdo chce zažít atmosféru divokého západu, měl by navštívit Plzeň. Zde se na okraji města nachází tzv. West Park, který to umožňuje.

Výlet 1. tř. po oklí Jesenice

07.06.2017 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Petr Koníř

Ve středu 7. června jsme se vydali na pěší výlet. Trasa vedla naučnou stezkou Po stopách žuly kolem vodárny k Dolnímu Fikači.

Den dětí v ISŠ 2017

02.06.2017 | Kategorie: Škola - Žáci   |   Autor: Petr Koníř

Každým rokem pořádá ISŠ Jesenice Den dětí, a to nejen pro předškoláky a školáky, ale i pro jejich dospělé doprovody. Z naší školy si ho přišli užít žáci 1. až 5. třídy.