Naučná stezka Jesenicko, 6. tř.

21.06.2018 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Lenka Valešová

Poslední akcí v sedlech kol v tomto školním roce byl cyklistický výlet šesťáků a žáků „ekologů“ po naučné stezce Jesenicko.

Výlet 6. a 7. tř

19.06.2018 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Lenka Valešová

V úterý 19. června se 6. a 7. třída vypravily na společný výlet do Kladna.

Výlet 7. tř., Žihle

18.06.2018 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Lenka Valešová

Naše putování za známými žulovými balvany Dědkem a Bábou začalo na vlakovém nádraží v Jesenici v pondělí 18. června.

Finále soutěže Šikovné ruce

15.06.2018 | Kategorie: Soutěže - technické činnosti   |   Autor: Petr Koníř

Slavnostní setkání účastníků soutěže Šikovné ruce spojené s vyhlášením nejlépe hodnocených výrobků se uskutečnilo v pátek 15. června. Stejně jako před rokem se konalo v areálu Dřevoobchodu Lubná.

Výlet 9. tř., Vojtův mlýn

13.06.2018 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Lenka Valešová

Ve středu 13. června se naše devátá třída vydala na poslední třídní výlet, tentokrát do rekreačního střediska Vojtův mlýn nedaleko Zdeslavi.

Výlet, 8. tř., Emílovna

12.06.2018 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Lenka Valešová

Školní výlet naší osmé třídy byl atraktivní tím, že trval (oproti loňskému roku) tři dny. Tentokrát jsme s paní učitelkou Knappovou a paní učitelkou Valešovou strávili společné chvíle v areálu hájovny Emilovna u Karlovy Vsi.

Výlet, 6. tř., Chyše

11.06.2018 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Lenka Valešová

Cílem výletu 6. třídy se stala obec Chyše v okresu Karlovy Vary.