Výlet 9. tř., Vojtův mlýn

13.06.2018 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Lenka Valešová

Ve středu 13. června se naše devátá třída vydala na poslední třídní výlet, tentokrát do rekreačního střediska Vojtův mlýn nedaleko Zdeslavi.

Výlet, 8. tř., Emílovna

12.06.2018 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Lenka Valešová

Školní výlet naší osmé třídy byl atraktivní tím, že trval (oproti loňskému roku) tři dny. Tentokrát jsme s paní učitelkou Knappovou a paní učitelkou Valešovou strávili společné chvíle v areálu hájovny Emilovna u Karlovy Vsi.

Výlet, 6. tř., Chyše

11.06.2018 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Lenka Valešová

Cílem výletu 6. třídy se stala obec Chyše v okresu Karlovy Vary.

Den životního prostředí

05.06.2018 | Kategorie: Projektové dny   |   Autor: Petr Koníř

Vzdělávací akci nazvanou Den životního prostředí připravili pro mladší ročníky naší školy žáci 9. třídy.

Den dětí v ISŠ - 2018

01.06.2018 | Kategorie: Škola - Žáci   |   Autor: Petr Koníř

Páteční dopoledne 1. 6. bylo vyhrazeno nejen dětem a jejich svátku, ale též složkám integrovaného záchranného systému, které své zázemí tradičně našly v areálu Domova mládeže Integrované střední školy Jesenice.

Výlet 2. a 4. tř. do Plas

25.05.2018 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Petr Koníř

Na společný výlet do Plas v pátek 25. května se těšily obě naše třídy, tedy druhá třída paní učitelky Mrázové a 4. třída paní učitelky Peterové.