Absolventi 1967

IX. A třída

třídní učitel: J. Delišová

1967A1.jpg

1967A2.jpg

Václav Cír, Jiřina Brdová, Libuše Brožová, Jana Bušková, Alena Halámková, Marie Havlenová, Miroslav Jelínek, Naděžda Kučerová, Eva Kuncová, Zdeněk Machyna, Jiřina Malhauzová, Anna Mišovičová, Zdeněk Novotný, Květa Petráňová, Emilie Plzáková, Jaroslav Pospíšil, Pavel Pýcha, Anna Tomášková, Věra Sokolová, Zdeněk Svatoň, Eva Ullrichová, Jindřich Valta, Ivana Vitnerová, Jana Vlková

Sraz po 10 letech

196710.jpg

IX. B třída

třídní učitel: V. Patejdl

1967T.jpg

tř. uč. Václav Patejdl, řed. školy Oldřich Kalenda
učitelé: Jana Hornofová, Jiří Polan, Vladimír Zuska, Oldřich Bradáč, Jaroslava Delišová, Tomáš Hrabík, František Zahrádka

žáci: Marie Justinová, Helena Kudláčková, Miluše Majkráková, Libuše Uhrová, Květa Kinštová, Valérie Ondičová, Josef Václavík, Dáša Vopřadová, František Frankovic, Eva Burstová, Václav Folk, Jana Machová, Jarmila Lembasová, Vladimír Zappe, Karel Spurný, Vratislav Pražák, Jiří Bajer, Josef Scheiner, Jarka Solarová, Vladimír Freiberg

19678B.jpg

Foto z 8. třídy

Přední řada zleva: tř. učitel Václav Patejdl, Jana Machová, Libuše Uhrová, Václav Folk, Mirek Tesař, Karel Spurný, Dáša Vopřadová, Jaroslav Smolný, Vladimír Zappe, Ladislav Souček, Jarka Solarová, Libuše Matoušková

Prostřední řada zleva: Zdeněk Kordač, Vratislav Pražák, Dana Kaufmannová, Věra Ševčíková, Dana Fialová, Helena Kudláčková

Spodní řada zleva: František Frankovic, Josef Scheiner, Jiří Bajer, Jarmila Lembasová, Valérie Ondičová, Miluše Majkráková, Květa Kinštová

1967divadlo.jpgDramatický kroužek pod vedením p. uč. Vladimíra Zusky. Divadlo v přírodě - Šanov, pohádka Sůl nad zlato.

Třídní sraz po 15 letech

19679B15.jpg

Horní řada zleva: Vratislav Pražák, Josef Mach, p. uč. Václav Patejdl, Vladimír Freiberg, Josef Václavík, Karel Spurný, Zdeněk Kordač

Spodní řada zleva: Dáša Vopřadová, Helena Kudláčková, Květa Kinštová, Jana Machová, Libuše Uhrová, Miluše Majkráková, Jarmila Lembasová, Jiří Bajer

Třídní sraz po 20 letech

19679B20.jpg Horní řada zleva: Karel Spurný, Josef Scheiner, Zdeněk Kordač, Josef Václavík, Marie Justinová, Helena Kudláčková, Miluše Majkráková, Libuše Uhrová, Dáša Vopřadová, Marta Kroupová, Václav Folk

Spodní řada zleva: Vladimír Freiberg, Valérie Ondičová, Jarmila Lembasová, p. uč. Václav Patejdl, p.uč. Oldřich Bradáč, Libuše Matoušková, Květa Kinštová, Dana Fialová