Absolventi 1983

VIII. A třída

třídní učitel: V. Řebec

19831A.jpg

Zadní řada zleva: Stanislav Lisner, Zdeněk Alexa, Radek Vopat, Petr Duspiva, Josef Macák, Václav Kopřiva, František Krejza, Miroslav Podolák, Vladimír Kozel, Antonín Ruban, Jana Dlouhá, tř. uč. Vlastimil Řebec, Soňa Petráňová, Lenka Čížková, Hana Štěpánková

Přední řada zleva: Jiří Fischer, Karel Sloup, Martin Šťastný, Alena Bechyňová, Hana Multrusová, Martina Fajcová, Helena Švajcrová, Jana Vopatová, Jana Bajerová, Iva Kalinová, Anna Vondráková        

VIII. B třída

třídní učitel: J. Vachtlová

1983B.jpg

Zadní řada zleva: Dušan Kreibich, Milan Hudček, Vlastimil Karban, Václav Knechtl, Pavel Vanžura, Jiří Měchura, Milan Šantora, Jaroslav Volf, Petr Kottek, Radek Hradil, Lenka Kottková, Lenka Baxová, tř. uč. Jana Vachtlová, Hana Bezstarostová, Helena Rampasová, Dagmar Kumínková, Jana Hynešová

Přední řada zleva: Jana Douděrová, Vladimíra Kejlová, Růžena Šítová, Lucie Šmausová, Olga Vanická, Simona Mrázová, Jiřina Poupová, Jana Vítková, Zdeňka Solarová, Monika Bildová

Další spolužáci vycházejících „osmáků“:

Vladimír Čonka – odstěhoval se ve 2. tř.
Milan Čtrnáct – krátce v 7. tř.
Vladimír Faigl – 2. - 3. tř.
Petr Forejt – do 2. tř.
Josef Irdza – odstěhoval se ve 4. tř.
Ludvík Irdza – odstěhoval se ve 4. tř.
Michal Irdza – do 4. tř.
Drahoslav Pátek – krátce v 5. tř.
Martin Procházka – do 5. tř.
Petr Prokeš – krátce ve 2. tř.
Roman Stehlík – krátce ve 2. tř.
Pavel Tomášek – do 2. tř.  
Šárka Březovská – krátce ve 3.- tř.
Zdena Eisenhammerová – krátce v 1. tř.
Marie Fialová – 3. – 7. tř.
Ivana Forejtová – do 4. tř.
Miroslava Havířová – krátce v 5. tř.
Jaroslava Chocholová – v 6. tř.
Dagmar Pilová – odstěhovala se v 5. tř.
Hana Stehlíková – krátce ve 2. tř.
Lenka Šínová – odstěhovala se ve 2. tř.
Klára Tittlbachová – odstěhovala se ve 4. tř.
Iveta Vondráková – do 5. tř.
 

IX. třída

třídní učitel: T. Hrabík

19839.jpg

Zadní řada zleva: Jitka Zátková, Jaroslava Zusková, Stanislav Vopat, Jaroslav Lískovec, Zdeněk Hornof, Libor Procházka, Tomáš Javorský, Martin Marek, Šárka Hubičková, Petra Poštová,
tř. uč. Tomáš Hrabík

Přední řada zleva: Helena Stechmilerová, Radka Půtová, Markéta Hrabíková, Jana Krausová, Helena Dobdová, Hana Kottková, Miloslava Brynychová, Jaroslava Lísalová

Na fotografii chybí: Jitka Kottková

Další spolužáci vycházejících „deváťáků“:

Pavel Bareš – krátce ve 2. tř.
Daniel Boldy – krátce ve 4. tř.
Kail Horst – krátce v 7. a 8. tř.
Pavel Hůla – do 8. tř.
Josef Irdza – 2. – 3. tř.
Milan Janek – do 3. tř.
Pavel Janoušek – do 8. tř.
Pavel John – do 8. tř.
Bohumil Kočička – 4. – 7. tř.
Josef Kopřiva – do 8. tř.
Václav Knechtl – do 4. tř.
Václav Mareš – do 8. tř.
Jiří Müller – odstěhoval se ve 2. tř.
Jiří Náprstek – 5. – 8. tř.
Luboš Němeček – odstěhoval se ve 4. tř.
Dušan Nistor – krátce v 1. tř.
Vlastimil Nistor – do 8. tř.
Kamil Novotný – 5. – 8. tř.
Jaroslav Sedláček – odstěhoval se ve 2. tř.
Ladislav Silnica – 5. – 8. tř.
Miroslav Spitzer – do 8. tř.
Milan Stibor – 5. – 6. tř.
Mikuláš Varchol – do 8. tř.
Josef Vondrák – do 8. tř.
Libor Vyleta – do 8. tř
 
Jiří Vršan – krátce v 1. tř.
Jana Barešová – krátce ve 2. tř.
Vlasta Bezstarostová – do 8. tř.
Jana Cejpová – 5. – 8. tř.
Marie Eisenhammerová – krátce ve 2. tř.
Marie Fialová – do 3. tř.
Ivana Forejtová – do 2. tř.
Ivana Halámková – 5. – 8. tř.
Hana Horová – do 8. tř.
Jana Hynešová – krátce v 1. tř.
Ivana Chocholová – 5. – 8. tř.
Věra Kailová – v 1. tř.
Radmila Kolibačová – do 8. tř.
Dana Koudelová – 5. – 8. tř.
Pavla Lážnovská – 5. – 6. tř.
Romana Mrázová – do 8. tř.
Jiřina Poupová – do 6. tř.
Marcela Seifrídová – 5. – 8. tř.
Eva Skalická – do 8. tř.
Jana Ústupská – v 1. tř.
Blanka Vávrová – do 8. tř.
Anna Vedralová – do 2. tř.
Helena Violová – 4. – 8. tř.
Anna Vítková – do 3. tř.
Anna Vondráková – do 3. tř