Projekt 72 hodin

12.10.2017 | Kategorie: EVVO   |   Autor: Lenka Valešová

Dobrovolnický projekt 72 hodin má v aktivitách naší školy pevné místo. Jeho letošní šestý ročník si připomněla sedmičlenná skupina dětí v doprovodu paní učitelky Knappové a pana ředitele Koníře ve čtvrtek 12. října, která si dala za cíl vyčistit ptačí budky v okolí Jesenice.

Výstava hub 2017

09.10.2017 | Kategorie: Kultura - Výstavy   |   Autor: Petr Koníř

Již několik let se velké oblibě těší vzdělávací akce „Houby, houby, houbičky“, kterou na podzim pořádá naše škola ve spolupráci s občany a odborníkem mykologem.

Křivoklátský skřítek

05.10.2017 | Kategorie: EVVO   |   Autor: Petr Koníř

Ve dnech 5. – 7. 10. se členové nepovinného předmětu PEA (Přírodovědo - ekologické aktivity) zúčastnili třídenního ekologického programu na Křivoklátě.

Recyklojízda v Jesenici

07.09.2017 | Kategorie: EVVO   |   Autor: Petr Koníř

Město Jesenice se stalo v pořadí pátou destinací týmu Recyklojízda 2017, který se vydal napříč republikou, aby upozornil na důležitost sběru použitých baterií a jejich recyklace.

Den vody: 4. třída

15.06.2017 | Kategorie: EVVO   |   Autor: Petr Koníř

Tento projektový den jsme si domluvili s panem Trpákem, který vykonává práci porybného neboli baštýře.

Mladý zahrádkář 2017

10.05.2017 | Kategorie: Soutěže - Přírodovědné   |   Autor: Petr Koníř

Ve středu 10. května proběhla v Rakovníku soutěž Mladý zahrádkář. Oproti původním předpokladům se konala v Domě dětí a mládeže, a to kvůli chladnému počasí. Soutěže se zúčastnila i naše jedenáctičlenná skupina pod dohledem paní učitelky Knappové.