Indiánská stezka 2018

26.06.2018 | Kategorie: Soutěže   |   Autor: Petr Koníř

S určitými obavami, jak se asi zachová počasí, proběhla v úterý 26. června 2018 tradiční Indiánská stezka. Obavy se však brzy rozptýlily. Předpověděný déšť nenastal a podmínky ke sportování byly ideální.

Exkurze Vlašim

17.04.2018 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Lenka Valešová

Pozoruhodná exkurze naší školy (žáci 3. – 8. třídy) do Vlašimi začala v úterý 17. dubna. Den předtím pršelo, jako by nám počasí výlet nepřálo, ale nakonec se na nás sluníčko přece jen usmálo.

Projekt 72 hodin

12.10.2017 | Kategorie: EVVO   |   Autor: Lenka Valešová

Dobrovolnický projekt 72 hodin má v aktivitách naší školy pevné místo. Jeho letošní šestý ročník si připomněla sedmičlenná skupina dětí v doprovodu paní učitelky Knappové a pana ředitele Koníře ve čtvrtek 12. října, která si dala za cíl vyčistit ptačí budky v okolí Jesenice.

Výstava hub 2017

09.10.2017 | Kategorie: Kultura - Výstavy   |   Autor: Petr Koníř

Již několik let se velké oblibě těší vzdělávací akce „Houby, houby, houbičky“, kterou na podzim pořádá naše škola ve spolupráci s občany a odborníkem mykologem.

Křivoklátský skřítek

05.10.2017 | Kategorie: EVVO   |   Autor: Petr Koníř

Ve dnech 5. – 7. 10. se členové nepovinného předmětu PEA (Přírodovědo - ekologické aktivity) zúčastnili třídenního ekologického programu na Křivoklátě.

Recyklojízda v Jesenici

07.09.2017 | Kategorie: EVVO   |   Autor: Petr Koníř

Město Jesenice se stalo v pořadí pátou destinací týmu Recyklojízda 2017, který se vydal napříč republikou, aby upozornil na důležitost sběru použitých baterií a jejich recyklace.