Výstava hub 2017

09.10.2017 | Kategorie: Kultura - Výstavy   |   Autor: Petr Koníř

Již několik let se velké oblibě těší vzdělávací akce „Houby, houby, houbičky“, kterou na podzim pořádá naše škola ve spolupráci s občany a odborníkem mykologem.

Recyklojízda v Jesenici

07.09.2017 | Kategorie: EVVO   |   Autor: Petr Koníř

Město Jesenice se stalo v pořadí pátou destinací týmu Recyklojízda 2017, který se vydal napříč republikou, aby upozornil na důležitost sběru použitých baterií a jejich recyklace.

Den vody: 4. třída

15.06.2017 | Kategorie: EVVO   |   Autor: Petr Koníř

Tento projektový den jsme si domluvili s panem Trpákem, který vykonává práci porybného neboli baštýře.

Mladý zahrádkář 2017

10.05.2017 | Kategorie: Soutěže - Přírodovědné   |   Autor: Petr Koníř

Ve středu 10. května proběhla v Rakovníku soutěž Mladý zahrádkář. Oproti původním předpokladům se konala v Domě dětí a mládeže, a to kvůli chladnému počasí. Soutěže se zúčastnila i naše jedenáctičlenná skupina pod dohledem paní učitelky Knappové.

Jarní úklid

30.03.2017 | Kategorie: Škola - Žáci   |   Autor: Petr Koníř

Přiložit ruku k dílu v rámci iniciativy „Ukliďme svět, ukliďme Česko“ se rozhodli žáci 7. třídy.

Přednáška o myslivosti

27.03.2017 | Kategorie: EVVO   |   Autor: Petr Koníř

V rámci přírodovědných a ekologických aktivit (PEA) si pravidelně povídáme o přírodě a všem, co s ní souvisí.