Exkurze do truhlárny, 7. tř.

30.01.2019 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Lenka Valešová

Na adrese Oráčovská 10 provozuje svou truhlářskou dílnu pan Martin Louženský. Když od něj přišlo pozvání na exkurzi, nebo spíš truhlářský workshop pro žáky v rámci pracovního vyučování, nebylo proč váhat.

Exkurze 9. třídy do Geosvěta v Praze

20.12.2018 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Petr Koníř

Návštěva předvánoční Prahy spojená s exkurzí do vybraných míst byla cílem poznávacího výletu 9. třídy ve čtvrtek 20. prosince.

Matrika, 8. tř.

25.10.2018 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Lenka Valešová

Městský úřad Jesenice sídlí v moderní budově vedle Mírového náměstí. Ve čtvrtek 25. října se sem vypravila naše osmá třída s paní učitelkou Konířovou, abychom se více dozvěděli o jeho matrice.

Exkurze Praha, Doteky státnosti, 7. a 9. tř.

22.10.2018 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Lenka Valešová

Výstavu Doteky státnosti připravil v Jízdárně Pražského hradu Vojenský historický ústav u příležitosti výročí založení naší republiky. Prohlédnout si tuto výstavu bylo hlavním cílem společného výletu 7. a 9. třídy do Prahy v pondělí 22. října.

Exkurze 6. tř. do knihovny

05.10.2018 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Petr Koníř

Exkurzi do jesenické knihovny si naše šestá třída naplánovala s paní učitelkou Konířovou na pátek 5. října. Knihovna přiléhá ke kulturnímu domu a my jsme se do ní vypravili, abychom si ji nejen prohlédli, ale také si něco řekli o knížkách.

Naučná stezka Jesenicko, 6. tř.

21.06.2018 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Lenka Valešová

Poslední akcí v sedlech kol v tomto školním roce byl cyklistický výlet šesťáků a žáků „ekologů“ po naučné stezce Jesenicko.

Botanická zahrada, Praha, exkurze, 5. a 7. tř.

16.05.2018 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Lenka Valešová

Botanická zahrada našeho hlavního města se nachází v Praze – Troji. Poznat její areál bylo společným cílem žáků páté až sedmé třídy, které doprovázely paní učitelky Valešová, Knappová, Procházková a Vodrážková.

Revolution Train, 7. - 9. tř.

11.05.2018 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Lenka Valešová

V pátek 11. května se žáci 7. a 8. třídy naší školy vypravili do Rakovníka, aby si prohlédli tzv. protidrogový vlak. Doprovázely nás paní učitelky Konířová a Knappová.