Exkurze 7. tř. do ČNB v Praze

14.06.2017 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Petr Koníř

Ústřední bankou České republiky je Česká národní banka. Do této důležité finanční instituce si naše třída naplánovala exkurzi ve středu 14. června 2017.

Cykloexkurze 6. tř.: NS Jesenicka

12.06.2017 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Petr Koníř

Naučná stezka Jesenicko vede nádhernou krajinou stejnojmenného přírodního parku a svým návštěvníkům má co nabídnout.

Dějepisná exkurze do Dobrošova a Osvětimi

25.05.2017 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Petr Koníř

Přípravy na tuto poznávací cestu začaly již na podzim loňského roku, neboť bylo zapotřebí v dostatečném předstihu zajistit ubytování, rezervaci prohlídek (zejména v Osvětimi, která bývá každoročně navštěvována miliony turistů) a potřebné doklady.

Exkurze 4. tř. a ŠD do svíčkárny 2017

04.04.2017 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Petr Koníř

V úterý 4. dubna se naše 4. třída vydala autobusem do Plzně. Ráno hrozně pršelo a zdálo se, že snad nikdy nepřestane. V půl osmé jsme vyjeli od školy. Cesta rychle ubíhala, a než jsme se nadáli, zastavil autobus u svíčkárny Rodas.

Exkurze 9. tř. do Geosvěta Praha 2017

13.03.2017 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Petr Koníř

Geosvět Praha není pro jesenické žáky neznámým pojmem, protože zájezdy do tohoto království minerálů pořádá naše škola každoročně. V pondělí 13. března 2017 sem zamířila i naše devátá třída s paní učitelkou Valešovou a paní učitelkou Knappovou.

Den s květinami v ISŠ Jesenice

10.02.2017 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Petr Koníř

V pátek 10. února nás (holky z 9. třídy) vzala paní učitelka Valešová do Integrované střední školy Jesenice aranžovat živé květiny.

Exkurze 8. a 9. tř. do Dřevoobchodu v Lubné

30.09.2016 | Kategorie: Projekty   |   Autor: Petr Koníř

Jedním z prosperujících podniků okresu Rakovník je Dřevoobchod v Lubné. Jde o rodinnou firmu nabízející široký výběr produktů na bázi dřeva a vše, co je pro práci (nejen se dřevem) zapotřebí (viz http://drevoobchodlubna.cz/