Botanická zahrada, Praha, exkurze, 5. a 7. tř.

16.05.2018 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Lenka Valešová

Botanická zahrada našeho hlavního města se nachází v Praze – Troji. Poznat její areál bylo společným cílem žáků páté až sedmé třídy, které doprovázely paní učitelky Valešová, Knappová, Procházková a Vodrážková.

Revolution Train, 7. - 9. tř.

11.05.2018 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Lenka Valešová

V pátek 11. května se žáci 7. a 8. třídy naší školy vypravili do Rakovníka, aby si prohlédli tzv. protidrogový vlak. Doprovázely nás paní učitelky Konířová a Knappová.

Exkurze Vlašim

17.04.2018 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Lenka Valešová

Pozoruhodná exkurze naší školy (žáci 3. – 8. třídy) do Vlašimi začala v úterý 17. dubna. Den předtím pršelo, jako by nám počasí výlet nepřálo, ale nakonec se na nás sluníčko přece jen usmálo.

Exkurze do Prahy, 5. ročník

03.11.2017 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Lenka Valešová

Začalo to v pátek 3. 11. 2017, kdy se naše 5. třída vydala na výlet do Prahy s paní učitelkou Knappovou, paní učitelkou Břinkovou a paní vychovatelkou Vodrážkovou.

Exkurze 7. tř. do ČNB v Praze

14.06.2017 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Petr Koníř

Ústřední bankou České republiky je Česká národní banka. Do této důležité finanční instituce si naše třída naplánovala exkurzi ve středu 14. června 2017.

Cykloexkurze 6. tř.: NS Jesenicka

12.06.2017 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Petr Koníř

Naučná stezka Jesenicko vede nádhernou krajinou stejnojmenného přírodního parku a svým návštěvníkům má co nabídnout.