Exkurze 8. a 9. tř. do Dřevoobchodu v Lubné

30.09.2016 | Kategorie: Projekty   |   Autor: Petr Koníř

Jedním z prosperujících podniků okresu Rakovník je Dřevoobchod v Lubné. Jde o rodinnou firmu nabízející široký výběr produktů na bázi dřeva a vše, co je pro práci (nejen se dřevem) zapotřebí (viz http://drevoobchodlubna.cz/

KMD: Divadlo Aqualung - Vynález zkázy

14.03.2016 | Kategorie: Kultura - Divadla   |   Autor: Petr Koníř

Budu k vám upřímný: není lepšího oddechu od školních povinností než kvalitní kulturní zážitek. A tak bychom mohli říci, že Klub mladého diváka je přesně to, co občas potřebujeme.

exkurze 9. tř. do Geosvěta Praha

25.01.2016 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Petr Koníř

Geosvět Praha – to je galerie nejrůznějších minerálů a fosílií, které opravdu stojí za zhlédnutí. Avšak nejen za prohlídkou zkamenělé krásy se naše devátá třída do Prahy vypravila.

Dějepisná exkurze 6. tř. 2015

03.11.2015 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Petr Koníř

Muzeum T. G. Masaryka v Rakovníku pořádá vedle stálých akcí i různé programy pro školy. Proto se sem v úterý 3. listopadu vypravila i naše šestá třída.