Koncert žáků I. stupně 2017

26.06.2017 | Kategorie: Kultura   |   Autor: Petr Koníř

V pondělí 26. 6. se uskutečnilo v naší škole hudební vystoupení žáků I stupně. Celkem vystupovalo 12 žáků.

Divadlo Metro: N@ výletě v iSvětě

09.05.2017 | Kategorie: Kultura - Divadla   |   Autor: Petr Koníř

Další akcí Klubu mladého diváka ZŠ Jesenice byl výlet do pražského divadla Metro v úterý 9. května 2017. Jeli jsme autobusem v doprovodu pana učitele Koníře, paní učitelky Konířové a paní učitelky Hrůzové.

Pohádka Tři čerti

01.12.2016 | Kategorie: Kultura - Divadla   |   Autor: Petr Koníř

Děti, které chodí do školní družiny, vědí, že nuda tady nemá místo. Pořád se něco děje, stejně jako ve čtvrtek 1. 12. odpoledne, kdy k nám do školy přijeli herci plzeňského divadla Řimbaba s pohádkou Tři čerti. Víc nám o tom prozradil Matěj Herčík z 5. třídy.

Vánoční výstava

01.12.2016 | Kategorie: Kultura - Výstavy   |   Autor: Petr Koníř

Vlastivědné muzeum Jesenice poskytlo své prostory Vánoční výstavě, na jejíž přípravě se podílela i naše základní škola. Začalo to tím, že nás (skupinu dívek z 9. třídy) oslovila paní učitelka Valešová a my jsme se do příprav výstavy ochotně zapojily.

KMD: Městské divadlo Kladno - Jentl

06.10.2016 | Kategorie: Kultura - Divadla   |   Autor: Petr Koníř

Městské divadlo Kladno nám na objednání připravilo na čtvrtek 6. října 2016 divadelní hru amerického spisovatele židovského původu, nositele Nobelovy ceny za literaturu, Isaaca Singera „Jentl“.