Divadelní představení, Městské divadlo Kladno

09.05.2019 | Kategorie: Kultura - Divadla   |   Autor: Lenka Valešová

Na divadelní adaptaci Hrubínovy básnické povídky se osmá a devátá třída vypravily do Městského divadla Kladno ve čtvrtek 9. května. V doprovodu paní učitelky Konířové a paní učitelky Valešové jsme nejprve cestovali vlakem přes Rakovník do Kladna a poté autobusem k divadlu.

Předvánoční koncert

15.12.2018 | Kategorie: Kultura   |   Autor: Petr Koníř

Předvánoční koncert byl připravován již během podzimu, kdy paní učitelka Jana Doležalová oslovila žáky, o nichž věděla, že na něco hrají, a následně pak jejich vyučující.

Mikulášská show 2018

07.12.2018 | Kategorie: Kultura   |   Autor: Lenka Valešová

Mikulášská show pro děti i dospělé pořádaná Kulturní komisí při MěÚ Jesenice svedla všechny příznivce čertovského diskotačení do jesenického kulturního domu v pátek 7. prosince.

Mikuláš

05.12.2018 | Kategorie: Kultura   |   Autor: Petr Koníř

Čertí škola již neodmyslitelně patří k datu 5. 12. Na hezkou tradici navázala letos naše 9. třída.

Hudba v myšlenkách Masarykových

31.10.2018 | Kategorie: Kultura   |   Autor: Lenka Valešová

U příležitosti 100. výročí vzniku republiky se žáci 7. – 9. třídy naší školy zúčastnili ve středu 31. října uměleckého vystoupení Hudba v myšlenkách Masarykových v podání akordeonistky Jitky Baštové a loutnisty Jindřicha Macka.

Kino, Esa z pralesa

28.02.2018 | Kategorie: Kultura - Kina   |   Autor: Lenka Valešová

Jít v době vyučování do kina? Kdo by nechtěl! A když jde do kina rovnou celý první stupeň, to je teprve něco.