Hudba v myšlenkách Masarykových

31.10.2018 | Kategorie: Kultura   |   Autor: Lenka Valešová

U příležitosti 100. výročí vzniku republiky se žáci 7. – 9. třídy naší školy zúčastnili ve středu 31. října uměleckého vystoupení Hudba v myšlenkách Masarykových v podání akordeonistky Jitky Baštové a loutnisty Jindřicha Macka.

Kino, Esa z pralesa

28.02.2018 | Kategorie: Kultura - Kina   |   Autor: Lenka Valešová

Jít v době vyučování do kina? Kdo by nechtěl! A když jde do kina rovnou celý první stupeň, to je teprve něco.

Divaldlo Karavana opět v Jesenici

16.02.2018 | Kategorie: Kultura - Divadla   |   Autor: Lenka Valešová

Divadlo Karavana je zábavné divadlo pro děti. Proto jsme se všichni zaradovali, když ve středu 7. února 2018 přijelo k nám do Jesenice.

Předvánoční Praha, 8. tř.

18.12.2017 | Kategorie: Kultura - Kina   |   Autor: Lenka Valešová

Poslední školní týden před vánočními prázdninami začal výletem naší osmé třídy do Prahy, konkrétně do kina Cinema City Flora.

Předvánoční vystoupení 2017

10.12.2017 | Kategorie: Kultura   |   Autor: Lenka Valešová

Kulturní dům v Jesenici opravdu slouží svému účelu. Konají se v něm nejrůznější kulturní akce, jakou bylo například předvánoční vystoupení v neděli 10. prosince.