Sférické kino

05.12.2017 | Kategorie: Kultura - Kina   |   Autor: Lenka Valešová

Ve dnech 5. a 6. prosince hostila naše tělocvična sférické kino.

Výstava hub 2017

09.10.2017 | Kategorie: Kultura - Výstavy   |   Autor: Petr Koníř

Již několik let se velké oblibě těší vzdělávací akce „Houby, houby, houbičky“, kterou na podzim pořádá naše škola ve spolupráci s občany a odborníkem mykologem.

Koncert žáků I. stupně 2017

26.06.2017 | Kategorie: Kultura   |   Autor: Petr Koníř

V pondělí 26. 6. se uskutečnilo v naší škole hudební vystoupení žáků I stupně. Celkem vystupovalo 12 žáků.

Divadlo Metro: N@ výletě v iSvětě

09.05.2017 | Kategorie: Kultura - Divadla   |   Autor: Petr Koníř

Další akcí Klubu mladého diváka ZŠ Jesenice byl výlet do pražského divadla Metro v úterý 9. května 2017. Jeli jsme autobusem v doprovodu pana učitele Koníře, paní učitelky Konířové a paní učitelky Hrůzové.

Pohádka Tři čerti

01.12.2016 | Kategorie: Kultura - Divadla   |   Autor: Petr Koníř

Děti, které chodí do školní družiny, vědí, že nuda tady nemá místo. Pořád se něco děje, stejně jako ve čtvrtek 1. 12. odpoledne, kdy k nám do školy přijeli herci plzeňského divadla Řimbaba s pohádkou Tři čerti. Víc nám o tom prozradil Matěj Herčík z 5. třídy.

Vánoční výstava

01.12.2016 | Kategorie: Kultura - Výstavy   |   Autor: Petr Koníř

Vlastivědné muzeum Jesenice poskytlo své prostory Vánoční výstavě, na jejíž přípravě se podílela i naše základní škola. Začalo to tím, že nás (skupinu dívek z 9. třídy) oslovila paní učitelka Valešová a my jsme se do příprav výstavy ochotně zapojily.