Předvánoční vystoupení 2017

Kulturní dům v Jesenici opravdu slouží svému účelu. Konají se v něm nejrůznější kulturní akce, jakou bylo například předvánoční vystoupení v neděli 10. prosince.

Přišlo se na něj podívat hodně lidí, kteří se určitě nenudili. Zhlédli vystoupení nejen žáků naší základní školy, ale i studentů ISŠ. Mně dále zaujala Simona Vítovcová, která hrála na akordeon a která je nositelkou několika ocenění. Byla fakt dobrá. Program uváděly příjemné moderátorky Barča a Áďa Koudelovy, Kačka Kovářová a Terka Procházková. Hudebníci byli také skvělí, jmenovitě bubeníci Matěj a Anna Herčíkovi a Petr Pošta, hráči na klavír Jára Lazar a Adéla Koudelová, ale i další. Na přítomné velmi zapůsobilo, když Matěje Herčíka doprovodil hrou na elektrickou kytaru hudebník Michal Hlons. Celé představení se mi moc líbilo a jsem přesvědčena, že ostatním také.

Napsala Barbora Koudelová, VII. třída