Burza škol 2018

20.11.2018 | Kategorie: Ostatní   |   Autor: Lenka Valešová

Ještě donedávna nám burza škol neříkala tolik, jako žákům 9. tříd. Teď jsme deváťáci my a burza škol oslovuje právě nás. Proto jsme v úterý 20. listopadu zamířili do Rakovníka, abychom se této akce zúčastnili.

Sázení stromu republiky

02.11.2018 | Kategorie: Ostatní   |   Autor: Petr Koníř

V rámci oslav stého výročí vzniku republiky se v celé zemi pořádají nejrůznější společenské akce. Jedné z nich se zúčastnila i naše škola. V pátek 2. listopadu jsme se všichni sešli pod hrází Velkého rybníka, kde byla připravena k vysazení lípa malolistá jako český národní strom.

Ekologicko-sportovní kurz 2018

10.09.2018 | Kategorie: Ostatní   |   Autor: Petr Koníř

Je tady nový školní rok a žáci si po prázdninách opět zvykají na školní povinnosti. Druhý zářijový týden byl již zcela pracovní. Žáci se vrátili do svých učeben, jen šestá třída škole zamávala a vypravila se v doprovodu paní učitelky Procházkové, paní učitelky Knappové, pana učitele Knappa a paní Jany Šimpachové na ekologicko-sportovní kurz. Do cílové destinace, rekreačního zařízení Pohoda na Zvíkovci, se tradičně dopravila ve dvou skupinách – jako „pěšáci“ a cyklisté („kolaři“). Dejme nyní slovo zástupcům obou skupin.

Ochutnávka - Mléko do škol

18.05.2018 | Kategorie: Ostatní   |   Autor: Lenka Valešová

V rámci projektu Mléko do škol obdržela každá třída ochutnávkový koš mléčných výrobků.

Dobroděj na kole

17.05.2018 | Kategorie: Ostatní   |   Autor: Lenka Valešová

Ve čtvrtek 17. května se nádvoří naší školy stalo jednou ze zastávek akce „Dobroděj na kole“.