Halloween

31. 10. 2017 si žáci 9. třídy připravili pro ostatní žáky školy halloweenský program.

ŠKOLNÍ HALLOWEEN

Úterý 31. října bylo až do třetí vyučovací hodiny jako každé jiné. Zeměpis s panem učitelem Knappem před chvíli začal a vše se zdálo být v běžném pořádku. Asi po dvaceti minutách vyučování jsme však zaslechli podivné chichotání za dveřmi učebny. Pan učitel řekl: „To zní, jako by sem chtěla vejít nějaká strašidla.“ Jsem si na sto procent jistý, že přesně věděl o dnešním školním Halloweenu, protože přistoupil ke dveřím a na strašidla, tedy naše deváťáky v maskách, z legrace vybafl, až se lekli. Byli opravdu dobře namaskovaní, jenže abych pravdu řekl, tak asi 60 procent lidí z naší třídy si je spíš dobíralo. Mě se spolužákem Denisem chtěli pomazat červenou barvou, jakože krví, ale moc se jim to nedařilo. Potom nám rozdali papíry s otázkami a doplňovačkou na halloweenské téma a kontrolovali, zda se nám podařilo vyluštit tajenku. Bylo to veselé zpestření vyučování.

Napsal Šimon Navrátil, VI. třída