Den s květinami v ISŠ Jesenice

10.02.2017 | Kategorie: Exkurze   |   Autor: Petr Koníř

V pátek 10. února nás (holky z 9. třídy) vzala paní učitelka Valešová do Integrované střední školy Jesenice aranžovat živé květiny.

Vánoční aranžování s ISŠ Jesenice

07.12.2016 | Kategorie: Pracovní činnosti   |   Autor: Petr Koníř

V adventním čase připravila Integrovaná střední škola Jesenice soutěž pro žáky 8. a 9. tříd základních škol. Jde o ukázky vánočního aranžování, kterého se děvčata z naší třídy zúčastnila již v loňském roce. A nejinak tomu bylo i letos.

Exkurze 8. a 9. tř. do Dřevoobchodu v Lubné

30.09.2016 | Kategorie: Projekty   |   Autor: Petr Koníř

Jedním z prosperujících podniků okresu Rakovník je Dřevoobchod v Lubné. Jde o rodinnou firmu nabízející široký výběr produktů na bázi dřeva a vše, co je pro práci (nejen se dřevem) zapotřebí (viz http://drevoobchodlubna.cz/

Vajíčkový den

17.03.2016 | Kategorie: Pracovní činnosti   |   Autor: Petr Koníř

Co je Vajíčkový den? Jak název napovídá, jde o akci, kde vajíčka hrají hlavní roli. A protože je čas velikonoční, jde hlavně o zdobení kraslic.