Čertí škola 2017

Jako každý školní rok, i letos se první stupeň ZŠ a MŠ Jesenice proměnil na jeden den v ČERTÍ ŠKOLU.

Stalo se to v úterý 5. prosince, kdy se děti v maskách andělů a malých čertíků těšily nejen na spoustu „pekelných“ úkolů a soutěží, ale i návštěvu Mikuláše se svým doprovodem. Tohoto úkolu se již tradičně s nadšením chopili žáci deváté třídy.

Poté, co Mikuláš navštívil nižší ročníky, zavítal i na druhý stupeň. Samozřejmě nevynechal ani naši sedmou třídu. Nejprve se ozvalo bouchání na dveře a pak se celé mikulášské procesí vhrnulo do třídy. Jako upomínku na toto setkání nás čerti pomalovali černou barvou a některé „zlobivce“ si odvedli na chodbu. Naštěstí je hned zase propustili. Bylo to veselé setkání, které nám výtečně zpestřilo výuku.

Napsaly: Klára Prasková a Martina Laubrová, VII. třída