Módní přehlídka 4. třídy v angličtině

07.04.2017 | Kategorie: Projekty   |   Autor: Petr Koníř

WELCOME TO OUR FASHION SHOW…… Těmito slovy zahájila jedna z dívek 4. třídy módní přehlídku, komentovanou v anglickém jazyce, která zpestřila svačinovou přestávku na chodbě 1. st. naší školy.

Šikovné ruce

08.03.2017 | Kategorie: Projekty   |   Autor: Petr Koníř

Žáci naší základní školy jsou zapojeni do projektu „Šikovné ruce“, který zorganizoval podnik Dřevoobchod v Lubné.

Projekt 72 hodin - 2016

13.10.2016 | Kategorie: Projekty   |   Autor: Petr Koníř

Pomáhám, protože chci. Právě takto zněl slogan letošního projektu 72 hodin, kterého jsem se zúčastnil spolu s dalšími dobrovolníky ve čtvrtek 13. října. Cílem projektu tradičně bývá udělat něco prospěšného pro své okolí, a tím vlastně i pro sebe.

Exkurze 8. a 9. tř. do Dřevoobchodu v Lubné

30.09.2016 | Kategorie: Projekty   |   Autor: Petr Koníř

Jedním z prosperujících podniků okresu Rakovník je Dřevoobchod v Lubné. Jde o rodinnou firmu nabízející široký výběr produktů na bázi dřeva a vše, co je pro práci (nejen se dřevem) zapotřebí (viz http://drevoobchodlubna.cz/