Den dětí v ISŠ - 2018

01.06.2018 | Kategorie: Škola - Žáci   |   Autor: Petr Koníř

Páteční dopoledne 1. 6. bylo vyhrazeno nejen dětem a jejich svátku, ale též složkám integrovaného záchranného systému, které své zázemí tradičně našly v areálu Domova mládeže Integrované střední školy Jesenice.

Volby v režii žáků

25.01.2018 | Kategorie: Škola - Žáci   |   Autor: Lenka Valešová

V době, kdy vrcholil duel kandidátů na příštího prezidenta České republiky, připomněli si význam voleb i žáci osmého ročníku naší školy.

Koncert žáků I. stupně 2017

26.06.2017 | Kategorie: Kultura   |   Autor: Petr Koníř

V pondělí 26. 6. se uskutečnilo v naší škole hudební vystoupení žáků I stupně. Celkem vystupovalo 12 žáků.

Den dětí v ISŠ 2017

02.06.2017 | Kategorie: Škola - Žáci   |   Autor: Petr Koníř

Každým rokem pořádá ISŠ Jesenice Den dětí, a to nejen pro předškoláky a školáky, ale i pro jejich dospělé doprovody. Z naší školy si ho přišli užít žáci 1. až 5. třídy.

Ovoce a zelenina do škol - Bovýsek

26.05.2017 | Kategorie: Škola - Žáci   |   Autor: Petr Koníř

Do projektu se zapojuje více než 3 000 škol již šestým rokem. Cílem projektu je přispět ke zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit správné stravovací návyky a bojovat proti obezitě na I. stupni ZŠ.

Jarní úklid

30.03.2017 | Kategorie: Škola - Žáci   |   Autor: Petr Koníř

Přiložit ruku k dílu v rámci iniciativy „Ukliďme svět, ukliďme Česko“ se rozhodli žáci 7. třídy.

Šikovné ruce

08.03.2017 | Kategorie: Projekty   |   Autor: Petr Koníř

Žáci naší základní školy jsou zapojeni do projektu „Šikovné ruce“, který zorganizoval podnik Dřevoobchod v Lubné.