Střelba ze vzduchovky

05.10.2018 | Kategorie: Soutěže - Sportovní   |   Autor: Petr Koníř

Soutěž O nejaktivnějšího sportovce pokračovala svým druhým kolem v pátek 5. října 2018. Tentokrát se střílelo ze vzduchovky na terč, čehož se nezaleklo 25 žáků naší školy.

Podzimní kolo ekologické soutěže

20.09.2018 | Kategorie: Soutěže - Přírodovědné   |   Autor: Petr Koníř

Podzimní kolo populární ekologické soutěže se letos konalo ve čtvrtek 20. 9. 2018. Zúčastnili se ho i žáci jesenické školy pod vedením paní učitelky Knappové. Tématem bylo Ekologické zemědělství, biopotraviny a zdravý životní styl.

Indiánská stezka 2018

26.06.2018 | Kategorie: Soutěže   |   Autor: Petr Koníř

S určitými obavami, jak se asi zachová počasí, proběhla v úterý 26. června 2018 tradiční Indiánská stezka. Obavy se však brzy rozptýlily. Předpověděný déšť nenastal a podmínky ke sportování byly ideální.

Finále soutěže Šikovné ruce

15.06.2018 | Kategorie: Soutěže - technické činnosti   |   Autor: Petr Koníř

Slavnostní setkání účastníků soutěže Šikovné ruce spojené s vyhlášením nejlépe hodnocených výrobků se uskutečnilo v pátek 15. června. Stejně jako před rokem se konalo v areálu Dřevoobchodu Lubná.