Překážková dráha

26.04.2019 | Kategorie: Soutěže - Sportovní   |   Autor: Petr Koníř

Další disciplínou soutěže O nejaktivnějšího sportovce byla Překážková dráha, na kterou se mladí závodníci postavili v pátek 26. 4.

Silový trojboj

22.03.2019 | Kategorie: Soutěže - Sportovní   |   Autor: Petr Koníř

Celoroční soutěž O nejaktivnějšího sportovce pokračovala v pátek 22. 3. 2019 SILOVÝM TROJBOJEM.

Matematický klokan

22.03.2019 | Kategorie: Soutěže - Vědomostní   |   Autor: Petr Koníř

Už téměř 25 let probíhá na českých školách soutěž Matematický klokan. V pátek 22. března se do této soutěže zapojila i ZŠ a MŠ Jesenice.

Okresní kolo chemické olympiády

05.03.2019 | Kategorie: Soutěže - Vědomostní   |   Autor: Petr Koníř

Okresní kolo chemické olympiády kategorie D se konalo v Rakovníku v úterý 5. března a z naší školy se ho zúčastnil jediný zástupce – Tomáš Tran z 9. třídy. Připojil se tak k vybraným žákům ze ZŠ Nové Strašecí (5) a 2. ZŠ Rakovník (4) a v těžké konkurenci obsadil konečné 6. místo.

Speedmat

24.02.2019 | Kategorie: Soutěže - Vědomostní   |   Autor: Petr Koníř

SPEEDMAT je mezinárodní online matematická soutěž - www.speedmath.eu, v níž si žáci mohou matematiku nejen procvičovat hravou formou, ale i soutěžit, jak název napovídá.