Gymnastický trojboj

30.11.2018 | Kategorie: Sport - Gymnastika   |   Autor: Petr Koníř

Celkem 39 mladých sportovců se v pátek 30. 11. 2018 sešlo v tělocvičně naší školy, aby prostřednictvím gymnastického trojboje získali cenné body do celoroční soutěže O nejaktivnějšího sportovce.

Botanická soutěž - podzimní kolo

18.10.2018 | Kategorie: Soutěže - Přírodovědné   |   Autor: Petr Koníř

Podzimní kolo okresní botanické soutěže termínově ladí s každoroční oslavou Dne stromů (20. 10.). Letos se konalo ve čtvrtek 18. října v Botanické zahradě SZeŠ Rakovník a vybraní žáci naší školy se ho zúčastnili pod dohledem paní učitelky Knappové.

Logická olympiáda

10.10.2018 | Kategorie: Soutěže - Vědomostní   |   Autor: Petr Koníř

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky. Úlohy, které žáci řeší, vyžadují logický úsudek a kreativní přístup.

Střelba ze vzduchovky

05.10.2018 | Kategorie: Soutěže - Sportovní   |   Autor: Petr Koníř

Soutěž O nejaktivnějšího sportovce pokračovala svým druhým kolem v pátek 5. října 2018. Tentokrát se střílelo ze vzduchovky na terč, čehož se nezaleklo 25 žáků naší školy.

Podzimní kolo ekologické soutěže

20.09.2018 | Kategorie: Soutěže - Přírodovědné   |   Autor: Petr Koníř

Podzimní kolo populární ekologické soutěže se letos konalo ve čtvrtek 20. 9. 2018. Zúčastnili se ho i žáci jesenické školy pod vedením paní učitelky Knappové. Tématem bylo Ekologické zemědělství, biopotraviny a zdravý životní styl.