Vědomostní olympiáda I. stupně 2018

04. 06. 2018
V týdnu od 4. 6. do 8. 6. probíhala na prvním stupni naší školy VĚDOMOSTNÍ OLYMPIÁDA.

Jak název napovídá, nešlo o žádný tělocvik, nýbrž o písemné zjišťování našich znalostí. Například nám paní učitelka zadávala testy z hlavních předmětů, tedy například z českého a anglického jazyka, matematiky nebo ČaS. Vlastně jsme se tak připravovali na závěrečné písemné práce na konci školního roku. Myslíme si, že nám to trochu pomohlo.

Napsali žáci IV. třídy

K tomuto vyjádření žáků 4. třídy připojily dodatek (za kolektiv olympijského výboru) paní učitelky M. Peterová a S. Mrázová:

Vědomostní olympiády se zúčastnili žáci 1. – 4. třídy. V testech se všichni snažili správně odpovědět na zadané otázky a tím získat co největší počet bodů. Jejich snažení dopadlo takto (viz tabulka).

vědomostní olympiáda.jpg

Vědomostní olympiáda I. stupně 2018