okresní kolo olympiády v Aj

24. 02. 2016

Ve středu 24. února se v DDM Rakovník konalo okresní kolo soutěže v anglickém jazyce. Naši školu reprezentovali nejlepší soutěžící ze školního kola: v kategorii 6. – 7. tř. Martin Vyleta, Veronika Končeková a Daniel Mottl (7. tř.), v kategorii 8. – 9. tř. Michal Bešík (8. tř.), Marek Piškule a Markéta Kinštová (9. tř.).

Nevedli si vůbec špatně. Martin Vyleta a Markéta Kinštová – po vyhodnocení písemného testu – dokonce postoupili mezi nejlepší ve své kategorii a měli příležitost ukázat také své komunikační dovednosti. Martin nakonec obsadil 7. místo a Markéta 7. – 8. místo.

Pochvalu si však zaslouží všichni naši žáci, neboť se na soutěž svědomitě připravovali a nebáli se konkurence soutěžících z větších škol. Děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

Mgr. Petra Hrůzová

výsledky kategorie I.A (6. a 7. tř.)

výsledky kategorie II.A (8. a 9. tř.)

okresní kolo olympiády v Aj 2016