Vánoční kapr - školní kolo 2017

04.12.2017 | Kategorie: Soutěže - Přírodovědné   |   Autor: Petr Koníř

Školní kolo přírodovědné soutěže Vánoční kapr proběhlo v pondělí 4. prosince za účasti 12 žáků zařazených do tří kategorií. Jak si jednotliví soutěžící vedli, ukazují následující tabulky.

Jarní kolo botanické soutěže

18.05.2017 | Kategorie: Soutěže - Přírodovědné   |   Autor: Petr Koníř

Celkem deset žáků naší školy se ve čtvrtek 18. května 2017 zúčastnilo jarního kola botanické soutěže v Rakovníku. Cestovali jsme vlakem pod dohledem paní učitelky Knappové.

Mladý zahrádkář 2017

10.05.2017 | Kategorie: Soutěže - Přírodovědné   |   Autor: Petr Koníř

Ve středu 10. května proběhla v Rakovníku soutěž Mladý zahrádkář. Oproti původním předpokladům se konala v Domě dětí a mládeže, a to kvůli chladnému počasí. Soutěže se zúčastnila i naše jedenáctičlenná skupina pod dohledem paní učitelky Knappové.

Okresní kolo Vánočního kapra

13.12.2016 | Kategorie: Soutěže - Přírodovědné   |   Autor: Petr Koníř

V úterý 13. 12. 2016 se vítězové školního kola soutěže Vánoční kapr zúčastnili kola okresního. Konalo se v Domě dětí a mládeže Rakovník, kam nás doprovodila paní učitelka Knappová.