Okresní kolo chemické olympiády

05.03.2019 | Kategorie: Soutěže - Vědomostní   |   Autor: Petr Koníř

Okresní kolo chemické olympiády kategorie D se konalo v Rakovníku v úterý 5. března a z naší školy se ho zúčastnil jediný zástupce – Tomáš Tran z 9. třídy. Připojil se tak k vybraným žákům ze ZŠ Nové Strašecí (5) a 2. ZŠ Rakovník (4) a v těžké konkurenci obsadil konečné 6. místo.

Botanická soutěž - podzimní kolo

18.10.2018 | Kategorie: Soutěže - Přírodovědné   |   Autor: Petr Koníř

Podzimní kolo okresní botanické soutěže termínově ladí s každoroční oslavou Dne stromů (20. 10.). Letos se konalo ve čtvrtek 18. října v Botanické zahradě SZeŠ Rakovník a vybraní žáci naší školy se ho zúčastnili pod dohledem paní učitelky Knappové.

Ekologická soutěž - podzimní kolo

20.09.2018 | Kategorie: Soutěže - Přírodovědné   |   Autor: Petr Koníř

Podzimní kolo populární ekologické soutěže se letos konalo ve čtvrtek 20. 9. 2018. Zúčastnili se ho i žáci jesenické školy pod vedením paní učitelky Knappové. Tématem bylo Ekologické zemědělství, biopotraviny a zdravý životní styl.