školní kolo olympiády v Aj

27. 01. 2016
Ve středu 27. ledna se konalo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Soutěž se skládala ze dvou částí - písemného testu a ústní části.

V testu byly prověřovány znalosti anglické gramatiky, slovní zásoby, porozumění textu a schopnost psaní. V ústní části se soutěžící nejprve představili, poté s odbornou porotou diskutovali na vylosované téma (škola, zájmy a záliby, volný čas …).

Všichni účastníci si za své výkony zaslouží velkou pochvalu. Potěšitelný je také fakt, že se do soutěže zapojilo více žáků než vloni.

Výsledky olympiády budou vyhlášeny ve čtvrtek 11. února. Soutěžící na 1. – 3. místě obdrží diplomy a věcné ceny (slovníčky, výukové materiály, anglické časopisy) a budou naši školu reprezentovat v okresním kole soutěže, jež se uskuteční ve středu 24. února v Rakovníku.

Mgr. Petra Hrůzová

školní kolo ol Aj 2016.jpg