Vánoční turnaj ve florbalu

21.12.2018 | Kategorie: Sport - Míčové hry - Florbal   |   Autor: Petr Koníř

Sváteční atmosférou dýchá každoroční florbalový turnaj, k němuž žáci nastupují před vánočními prázdninami. Ani letos tomu nebylo jinak. V pátek 21. prosince se v tělocvičně školy utkalo šest nadšeně hrajících týmů, které se následně umístily takto:

Přeskoky přes švihadlo

07.12.2018 | Kategorie: Soutěže - Sportovní   |   Autor: Petr Koníř

Další disciplínou započítávanou do soutěže O nejaktivnějšího sportovce jsou přeskoky přes švihadlo. Skákat se začalo v pátek7. prosince 2018 v tělocvičně ZŠ, kde mladí sportovci předvedli tyto výkony:

Gymnastický trojboj

30.11.2018 | Kategorie: Sport - Gymnastika   |   Autor: Petr Koníř

Celkem 39 mladých sportovců se v pátek 30. 11. 2018 sešlo v tělocvičně naší školy, aby prostřednictvím gymnastického trojboje získali cenné body do celoroční soutěže O nejaktivnějšího sportovce.

Střelba ze vzduchovky

05.10.2018 | Kategorie: Soutěže - Sportovní   |   Autor: Petr Koníř

Soutěž O nejaktivnějšího sportovce pokračovala svým druhým kolem v pátek 5. října 2018. Tentokrát se střílelo ze vzduchovky na terč, čehož se nezaleklo 25 žáků naší školy.