Zlatý list Křivoklát 2016

28. 04. 2016

Soutěž Zlatý list se konala ve čtvrtek 28. 4. 2016 v Křivoklátě.

Sešli jsme se na vlakovém nádraží v 6:25. Když přijel vlak, nastoupili jsme a jeli do Rakovníka, odkud naše cesta pokračovala autobusem do Křivoklátu. Pak se šlo pěšky až na místo konání.

Soutěž se od té minulé trochu změnila. Tvořili jsme šestičlenné družstvo, ale na trasu vyrážely tříčlenné hlídky. Další změna byla, že mladší a starší měli oddělené dráhy. My (mladší) jsme startovali v 9:22 a 9:30. Sedm z osmi stanovišť bylo na dráze, osmé stanoviště si každé družstvo mohlo zvolit jako první. My jsme si ho nechali jako poslední. Podle mě nám nejvíce šla noční obloha.

Do oznámení výsledků si mohly výpravy zahrát některé z připravených her. Nakonec se vyhlašovalo pouze první, druhé a třetí místo. Bohužel jsme se neumístili na medailové příčce. Soutěž se mi líbila a doufám, že na příštím ročníku budeme aspoň třetí.

Napsal Tomáš Tran, VI. třída

výsledky mladší žáci (.pdf)

výsledky starší žáci (.pdf)

Zlatý list Křivoklát 2016