Vánoční aranžování 2018

12.12.2018 | Kategorie: Soutěže   |   Autor: Lenka Valešová

Když se řekne aranžování, představí si každý nějaké úpravy materiálů a jejich zakomponování do určitého estetického celku. Pokud jde o aranžování vánoční, pak se vše točí kolem vánočních motivů.

Přeskoky přes švihadlo

07.12.2018 | Kategorie: Soutěže - Sportovní   |   Autor: Petr Koníř

Další disciplínou započítávanou do soutěže O nejaktivnějšího sportovce jsou přeskoky přes švihadlo. Skákat se začalo v pátek7. prosince 2018 v tělocvičně ZŠ, kde mladí sportovci předvedli tyto výkony:

Gymnastický trojboj

30.11.2018 | Kategorie: Sport - Gymnastika   |   Autor: Petr Koníř

Celkem 39 mladých sportovců se v pátek 30. 11. 2018 sešlo v tělocvičně naší školy, aby prostřednictvím gymnastického trojboje získali cenné body do celoroční soutěže O nejaktivnějšího sportovce.

Botanická soutěž - podzimní kolo

18.10.2018 | Kategorie: Soutěže - Přírodovědné   |   Autor: Petr Koníř

Podzimní kolo okresní botanické soutěže termínově ladí s každoroční oslavou Dne stromů (20. 10.). Letos se konalo ve čtvrtek 18. října v Botanické zahradě SZeŠ Rakovník a vybraní žáci naší školy se ho zúčastnili pod dohledem paní učitelky Knappové.

Logická olympiáda

10.10.2018 | Kategorie: Soutěže - Vědomostní   |   Autor: Petr Koníř

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky. Úlohy, které žáci řeší, vyžadují logický úsudek a kreativní přístup.

Střelba ze vzduchovky

05.10.2018 | Kategorie: Soutěže - Sportovní   |   Autor: Petr Koníř

Soutěž O nejaktivnějšího sportovce pokračovala svým druhým kolem v pátek 5. října 2018. Tentokrát se střílelo ze vzduchovky na terč, čehož se nezaleklo 25 žáků naší školy.