Mladý zahrádkář 2017

10.05.2017 | Kategorie: Soutěže - Přírodovědné   |   Autor: Petr Koníř

Ve středu 10. května proběhla v Rakovníku soutěž Mladý zahrádkář. Oproti původním předpokladům se konala v Domě dětí a mládeže, a to kvůli chladnému počasí. Soutěže se zúčastnila i naše jedenáctičlenná skupina pod dohledem paní učitelky Knappové.

Skok vysoký

05.04.2017 | Kategorie: Sport - Atletika - Skok do výšky   |   Autor: Petr Koníř

Další disciplínou, jejíž výsledky se započítávají do celoroční soutěže O nejaktivnějšího sportovce, byl skok vysoký.

Okresní kolo Vánočního kapra

13.12.2016 | Kategorie: Soutěže - Přírodovědné   |   Autor: Petr Koníř

V úterý 13. 12. 2016 se vítězové školního kola soutěže Vánoční kapr zúčastnili kola okresního. Konalo se v Domě dětí a mládeže Rakovník, kam nás doprovodila paní učitelka Knappová.

Vánoční aranžování s ISŠ Jesenice

07.12.2016 | Kategorie: Pracovní činnosti   |   Autor: Petr Koníř

V adventním čase připravila Integrovaná střední škola Jesenice soutěž pro žáky 8. a 9. tříd základních škol. Jde o ukázky vánočního aranžování, kterého se děvčata z naší třídy zúčastnila již v loňském roce. A nejinak tomu bylo i letos.