Výlet 8. tř.: Jump Park Praha

20.06.2017 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Petr Koníř

Osmáci se vydali na svůj výlet jako poslední třída z celé školy, a to v úterý 20. června. Po loňské Plzni se jejich cílem stala tentokrát Praha.

Výlet 6. tř. do Plzně

13.06.2017 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Petr Koníř

Školní výlet naší šesté třídy připadl na úterý 13. června. Do Plzně, kde byla naším hlavním cílem oblíbená Techmania Science Center, jsme cestovali vlakem s paní učitelkou Konířovou a panem učitelem Konířem.

Výlet 4. a 5. tř. do West Parku Plzeň

08.06.2017 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Petr Koníř

Kdo chce zažít atmosféru divokého západu, měl by navštívit Plzeň. Zde se na okraji města nachází tzv. West Park, který to umožňuje.

Výlet 1. tř. po oklí Jesenice

07.06.2017 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Petr Koníř

Ve středu 7. června jsme se vydali na pěší výlet. Trasa vedla naučnou stezkou Po stopách žuly kolem vodárny k Dolnímu Fikači.

Výlet 7. třídy do Plzně

21.06.2016 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Petr Koníř

V úterý 21. 6. nastal dlouho očekávaný den – třídní výlet, zaměřený na památky a zajímavosti Plzně.

Cyklovýlet 6. třídy 2016

20.06.2016 | Kategorie: Výlety   |   Autor: Petr Koníř

Zájemci o poznávací cykloexkurzi po naučné stezce Jesenicko si dali sraz u školy v pondělí 20. června ráno. Každý byl vybaven vším, co takový výlet do přírody vyžaduje, a náležitě poučen.