Výlet 6. a 7. tř

V úterý 19. června se 6. a 7. třída vypravily na společný výlet do Kladna.

Cestovalo se vlakem a cílem výletu byly místní atrakce – Jump Park a Aquapark.

Po městě jsme se pohybovali autobusem MHD. První zastávku jsme udělali na náměstí Svobody, kde si každý užil 45minutový rozchod. Poté se jelo do Jump Parku. Panečku, to bylo místo stvořené přímo pro nás! Mohli jsme si tu zaskákat na velké bublinové trampolíně, odpružené gymnastické matraci a dalších rozmanitých trampolínách. Po hodině dovádění byla únava pořádně znát.

Z Jump Parku jsme ve dvou skupinách zamířili do Aquaparku, případně do městského stadionu Sletiště. Aquapark má opravdu co nabídnout. Pro návštěvníky jsou tu připraveny plavecké bazény, vířivky, skluzavky a tobogány. Dvě hodiny ve vodním živlu si každý skvěle užil. Ti, kdo dali přednost Sletišti, mohli využít houpačky, prolézačky, kolotoč, klouzačky či další atrakce, nebo jen tak odpočívat. 

Za krásný výlet děkujeme jménem obou tříd paní učitelce Valešové, paní učitelce Konířové a paní učitelce Břinkové, které nás doprovázely.

Napsaly Marie Duchková a Vlasta Rácová, VII. třída