Výlet 1. a 3. třídy do Krásného Dvora

15. 06. 2016

V osm hodin jsme vyjížděli od školy a těšili se na hezké zážitky. Když jsme však dorazili na místo, bohužel pršelo. Na zámku pro nás připravili program. Průvodkyně nás provedla jednotlivými místnostmi a naším úkolem bylo spočítat všechny hodiny. Potom jsme vyráběli loutky z připravených dřevěných válečků: přibili jsme uši a ocásky, stloukli oba válečky k sobě pomocí dřevěného kolíku a palice a domalovali na ně obličej a tělíčko.

Posledním bodem společného programu byla pohádka O líné princezně. Pohádka se nám moc líbila a velice jsme se u ní nasmáli. Mezi-tím se venku vylepšilo počasí, takže jsme prošli přilehlý zámecký park a nakoupili si suvenýry a občerstvení. Výlet byl moc hezký a všichni se už těšíme na další.

Napsali žáci III. třídy

Výlet 1. a 3. třídy do Krásného Dvora