Výlet 8. třídy do Prahy

Výlet naší osmé třídy do Prahy byl skvělý! Vypravili jsme se na něj v úterý 21. června plni očekávání.

Po zhruba dvouhodinové jízdě vlak zastavil na Masarykově nádraží, odkud jsme se přemístili do Muzea voskových figurín. Stály zde velmi zdařilé podobizny celebrit, filmových postav a dalších známých lidí. Společnost nám dělala mladá průvodkyně Káťa, která také vypadala hezky a byla moc milá.

V další fázi výletu se naše třída rozdělila na dvě skupiny. Skupina, do níž jsem patřil i já (Michal), se svezla metrem do stanice Anděl a zamířila k obchodnímu centru na Novém Smíchově. Během hodinového rozchodu si mnozí něco koupili nebo si aspoň prohlédli bohatou nabídku zboží. Nakonec jsme se odebrali do kina Cinema City a zhlédli zde akční film s názvem Warcraft: První střet. Film se prý natáčel deset let a bylo to na něm znát.

Druhá skupina dala přednost skákání v Jump Parku Praha (Na Jarově 2). Určitě se také dobře bavila.

Domů jsme se vraceli s krásnými zážitky, za které děkujeme paní učitelce Valešové a paní ředitelce Vopatové.

Napsal Michal Bešík