Projekt šikovné ruce: 4. tř.

14. 06. 2010

Dlouho očekávaný den konečně nadešel. Všichni jsme měli přichystaná trička a těšili se, až začneme pracovat. Tento projektový den pro nás přichystala paní učitelka Doležalová spolu s paní vychovatelkou Vodrážkovou.

Ty nám nejprve vysvětlily techniky, které budeme používat. Seznámily nás s potřebami, které k tomu budeme využívat (různé voskovky, barvy, fixy, šablony, razítka, samolepící tapety, savo, podložky). Museli jsme opravdu bedlivě poslouchat, abychom na něco nezapomněli. Každý si musel rozmyslet, jakou techniku a které potřeby použije. Potom už jsme započali s prací. Nebylo to jednoduché. Všichni jsme pracovali celé čtyři hodiny, někdo stihnul jedno tričko, někdo víc triček i víc technik. Výsledek ale stál za tu snahu. Byli jsme spokojeni a pyšně jsme si odnášeli naše trička domů. Na to, jak jsme šikovní, se můžete podívat na následujících fotografiích.

Napsali žáci 4. třídy

Projekt šikovné ruce - čtvrtá třída, 14. 6. 2010