Projektový den na I. stupni: Čertí škola 5. 12. 2013

05. 12. 2013

Ve čtvrtek 5. 12. 2013 proběhl na I. stupni naší školy projektový den ČERTÍ ŠKOLA. Malí čertíci si doma s pomocí svých rodičů pečlivě připravili masky, ve kterých přišli do školy. Ráno bylo nejisté, hlavně pro ty nejmenší, kteří se báli i ostatních malých čertíků, ale postupně si zvykli. Byli natěšeni a plni sil se vrhli do plnění pekelně těžkých úkolů z matematiky, českého jazyka, prvouky, ale i vybarvovali, stříhali puzzle a luštili křížovky.

Po velké přestávce nás čekala návštěva velkých čertů s andílky a Mikulášem. Většina prvňáčků se dívala do země, ale brzy zjistila, že čertice jsou hodné a krásné a nakonec si s nimi i popovídali a zazpívali písničku. Tímto děkují všechny paní učitelky a děti z I. stupně ochotným žákům a žákyním z 9. třídy za jejich spolupráci a milá slova pro bojácné děti.

Nejvíce se asi čertíci těšili na čertí dovednosti, které po velké přestávce a návštěvě čertů plnili na chodbě I. stupně. Skákali v pytli, dělali uzle na laně, házeli na cíl, prolézali tunel...
Na závěr projektového dne a za splnění všech úkolů obdrželi čertíci vysvědčení.

Mgr. Jana Doležalová

Projektový den na I. stupni: Čertí škola 5. 12. 2013