okresní kolo basketbalu mladších dívek 2014

20. 03. 2014
Ve čtvrtek 20. března pokračovalo v Rakovníku okresní kolo v basketbalu zápasy, ve kterých nastoupily dívky ze šestých a sedmých tříd.

Jesenickou školu jela reprezentovat tato sestava pod vedením pana učitele Knappa: Eliška Kinská, Markéta Kinštová, Kristina Sojková, Eliška Stupková, Bára Svatoňová, Simona Šind-lerová, Klára Švidroňová a já (Adéla Churanová).

Spolu s námi se turnaje zúčastnilo pět družstev. Podařilo se nám zvítězit nad třemi z nich (viz tabulka), prohrály jsme pouze s družstvem 3. ZŠ Rakovník. Tím jsme obsadily celkové 2. místo, stejně jako na konci února naše starší dívky. Vedle diplomu a sladkostí jsme si z Rakovníka odvezly i dobrý pocit, že nás pan učitel Knapp kvalitně vytrénoval. Jen nás trochu mrzelo, že jsme k diplomu nedostaly také medaile za druhé místo.

Napsala Adéla Churanová, VII. třída

výsledky (.pdf)