Absolventi 1980

01. 01. 2000

IX. třída

třídní učitel: V. Michlová

1980.jpg

Fotografie z 8. A třídy – tř. uč. M. Zátko

Zadní řada zleva: Pavel Mika (abs. v 8. tř.), Martin Radouch (abs. v 8. tř.), Jiří Lážnovský (abs. v 8. tř.), Pavla Murinová (abs. v 8. tř.), Lenka Vodrážková, Marie Vávrová (abs. v 8. tř.), Jaroslava Kozlová, Iveta Kuchtová, Anna Kabelová, Helena Kučerová (abs. v 8. tř.), Lenka Parpelová, Ondřej Rapčan (abs. v 8. tř.)  

Přední řada zleva: Petr Václavík, Valdemar Beckl (abs. v 8. tř.), Miroslav Holcman (abs. v 8. tř.), Josef Buleca (abs. v 8. tř.), Milan Valeš, Pavel Žebrakovský, Zdeněk Dubec, Zbyněk Stibor (abs. v 8. tř.)

19809.jpg

Fotografie z 8.B třídy – tř. uč. V. Michlová

Zadní řada zleva: Pavel Mika (abs. v 8. tř.), Martin Radouch (abs. v 8. tř.), Jiří Lážnovský (abs. v 8. tř.), Pavla Murinová (abs. v 8. tř.), Lenka Vodrážková, Marie Vávrová (abs. v 8. tř.), Jaroslava Kozlová, Iveta Kuchtová, Anna Kabelová, Helena Kučerová (abs. v 8. tř.), Lenka Parpelová, Ondřej Rapčan (abs. v 8. tř.)  

Přední řada zleva: Petr Václavík, Valdemar Beckl (abs. v 8. tř.), Miroslav Holcman (abs. v 8. tř.), Josef Buleca (abs. v 8. tř.), Milan Valeš, Pavel Žebrakovský, Zdeněk Dubec, Zbyněk Stibor (abs. v 8. tř.)

Na fotografii chybí: Ondřej Sluka

Další spolužáci vycházejících „deváťáků“:

 Josef Balog – krátce v 5. tř.
Valdemar Beckl – 6. – 8. tř.
Josef Buleca – do 8. tř.
Miroslav Holcman – 6. – 8. tř.
Jan Karban – v 1. tř.
Jiří Lážnovský – v 8. tř.
Petr Ohnemichl – odst. se v 7. tř.
Martin Paleček – do 8. tř.
Pavel Míka – v 8. tř.
Milan Mušuka – ve 2. tř.
Zdeněk Mušuka – ve 2. tř.
Antonín Nistor – krátce ve 2. tř.
Martin Radouch – 6. – 8. tř.
Ondřej Rapčan – 6. – 8. tř.
Zbyněk Stibor – 6. – 8. tř.
Petr Sunkovský – do 8. tř.
Vladimír Šafránek – do 8. tř.
Lubomír Veselý – odst. se v 8. tř.
Monika Balogová – v 1. tř.
Rozália Balogová – krátce v 6. tř.
Renata Bauerová – krátce v 1. tř.
Alice Farkašová – krátce v 5. tř.
Anna Grundzová – v 1. tř.
Irena Horvátová – krátce ve 2. tř.
Hana Kalová – do 8. tř.
Ivana Karlovcová – v 1. tř.
Helena Kučerová – 6. – 8. tř.
Pavla Murinová – 6. – 8. tř.
Olga Palcová – ve 2. tř.
Julie Picková – v 1. tř.
Hana Peštová – krátce v 1. tř.
Marcela Rendeková – odst. se v 7. tř. (6. – 7. tř.)
Jitka Šilhavá – odstěhovala se v 5. tř.
Hana Šnobrová – do 8. tř.
Marie Vávrová – 6. – 8. tř.
 

 19809T.jpg

19809k.jpg