Školní kolo olympiády v Aj 2017

01. 02. 2017
Ve středu 1. února 2017 se konalo školní kolo olympiády v anglickém jazyce.

Soutěž se skládala ze dvou částí – písemného testu a ústní části. V testu byly prověřovány znalosti anglické gramatiky a slovní zásoby. V ústní části se soutěžící nejprve představili, poté s odbornou porotou (P. Hrůzová, M. Peterová) diskutovali na vylosované téma (škola, zájmy a záliby, volný čas, rodina, sport…).

Všichni účastníci si za své výkony zaslouží velkou pochvalu. Potěšitelný je také fakt, že se do soutěže zapojilo více žáků než vloni. Nejvíce zastoupeni byli soutěžící ze 6. a 8. třídy; naopak se nezúčastnil nikdo ze 7. třídy.

Výsledky olympiády budou vyhlášeny v pátek 10. února a každý soutěžící obdrží malý dárek. Žáci, kteří obsadili 1. – 3. místo, obdrží diplomy a věcné ceny (slovníčky, výukové materiály, anglické časopisy) a budou naši školu reprezentovat v okresním kole soutěže, jež se uskuteční ve středu 22. února v Rakovníku.

Mgr. Petra Hrůzová

školní kolo v Aj.jpg