Projekt 72 hodin

12. 10. 2017
Dobrovolnický projekt 72 hodin má v aktivitách naší školy pevné místo. Jeho letošní šestý ročník si připomněla sedmičlenná skupina dětí v doprovodu paní učitelky Knappové a pana ředitele Koníře ve čtvrtek 12. října, která si dala za cíl vyčistit ptačí budky v okolí Jesenice.

Sraz jsme si dali u školy v 15.10 a potom se vydali směrem k autokempu. Měli jsme s sebou hliníkové štafle a další potřebné pomůcky. Cílem bylo vyčistit všechny budky pro ptáky, které najdeme. Při lesní cestě ke dvěma rybníkům jich mohlo být aspoň deset, většinou plných až ke střeše. Tím, že jsme je pročistili, jsme určitě odvedli dobrou práci. Už se těšíme na příští ročník, kdy přírodě zase trošku pomůžeme.

Složeno z příspěvků Tomáše Trana (8. třída) a Martiny Laubrové (7. třída)

odkaz na projekt 72 hodin

Projekt 72 hodin - 2017