Návštěva divadla v Kladně

29. 01. 2018
Dne 29. 1. 2018 navštívili žáci 7. - 9. třídy představení Městského divadla v Kladně.

Moho povyku pro nic

Jednou z divadelních her anglického renesančního dramatika Williama Shakespeara je komedie Mnoho povyku pro nic. V moderním pojetí ji nastudovalo Městské divadlo Kladno, kam se v pondělí 29. ledna vypravili někteří žáci 7. – 9. třídy pod vedením pana ředitele Koníře a paní učitelky Knappové.

Dříve než se naše školní výprava odebrala do divadla, dopřáli jsme si asi hodinový rozchod v nákupním centru. I to patří k oblíbenému programu zájezdů. Divadelní představení však bylo hlavní náplní a každý se na příběh o zamilovaných lidech těšil. I když je původní hře už více než 400 let, chování lidí se od té doby příliš nezměnilo, jak vyplynulo z děje a dialogů postav. Ale hra měla spád a pobavila nás.

Po představení jsme si zopakovali návštěvu nákupního centra, kde jsme se naobědvali. Tím výlet do Kladna skončil a naše výprava se v dobré náladě vrátila po železnici zpět do Jesenice.

Napsaly Tereza Kejlová, Martina Laubrová a Klára Prasková ze VII. třídy

SAM_2987.JPG