Dětský karneval 2018

03. 03. 2018
Dětský karneval, který vždy jednou za rok pořádá Základní škola a mateřská škola Jesenice, je vítanou příležitostí ke skvělé zábavě. Celkem se ho letos zúčastnilo 183 dospělých a 179 dětí (s maskou 143 a bez masky 36).

Ve vyzdobeném kulturním domě se sejdou rozmanité masky i děti bez masek, ale také spousta rodičů. Každý si chce užít veselé odpoledne.

Letošní karneval se konal v sobotu 3. března a stejně jako vloni ho řídil moderátor Rádia Relax Honza Ladra. Samozřejmě měl s sebou i pomocníky a spoustu protáhlých balónků, z nichž se vytvářely úžasné pirátské meče. To proto, že se celý program vezl na pirátské vlně.

V první části karnevalu se o balónky hodně soutěžilo. Nechyběla promenáda masek (každá maska dostala u vchodu zákusek z marcipánu) ani tradičně bohatá tombola. Více písniček a tancování pak přinesla druhá část, kdy se k dovádějícím dětem připojila i spousta rodičů. Všichni společně si užívali pohodové odpoledne. I nám se to moc líbilo. Proto chceme poděkovat jesenické škole, že pro nás karneval připravila.

Napsali Petr Jankura, Markéta Laubrová, Martina Laubrová a Klára Prasková ze VII. třídy

odkaz na video

Velké poděkování patří sponzorům:
 • Rádiu Relax
 • Železářství – p. Marie Kadlecová
 • Restauraci Drahouš – manželé Johnovi
 • Manželům Polákovým
 • Manželům Procházkovým
 • Manželům Valušovým
 • Manželům Klementovičovým
 • SHŠ z Drahšperka
 • Panu Františku Makovskému
 • Manželům Konířovým
 • Sportu U Brány
 • Ing. Jiřímu Weberovi – www.malopotisk.cz
 • Čerpací stanici Pap Oil – Roman Vaňkát
 • Společnosti DROPS GROUP, a.s.
 • ISŠ Jesenice
 • Panu Zdeňku Hornofovi
 • Manželům Vopatovým
 • Panu Vladimíru Kinskému
 • Volejbalovému klubu KVAK
 • Cestovní agentuře – Emilie Růžičková
 • Martině Karbanové
 • Prodejně Vito – pan Tran
 • DAS