Dětský karneval 2018

03. 03. 2018

Dětský karneval, který vždy jednou za rok pořádá Základní škola a mateřská škola Jesenice, je vítanou příležitostí ke skvělé zábavě. Celkem se ho letos zúčastnilo 183 dospělých a 179 dětí (s maskou 143 a bez masky 36).

Ve vyzdobeném kulturním domě se sejdou rozmanité masky i děti bez masek, ale také spousta rodičů. Každý si chce užít veselé odpoledne.

Letošní karneval se konal v sobotu 3. března a stejně jako vloni ho řídil moderátor Rádia Relax Honza Ladra. Samozřejmě měl s sebou i pomocníky a spoustu protáhlých balónků, z nichž se vytvářely úžasné pirátské meče. To proto, že se celý program vezl na pirátské vlně.

V první části karnevalu se o balónky hodně soutěžilo. Nechyběla promenáda masek (každá maska dostala u vchodu zákusek z marcipánu) ani tradičně bohatá tombola. Více písniček a tancování pak přinesla druhá část, kdy se k dovádějícím dětem připojila i spousta rodičů. Všichni společně si užívali pohodové odpoledne. I nám se to moc líbilo. Proto chceme poděkovat jesenické škole, že pro nás karneval připravila.

Napsali Petr Jankura, Markéta Laubrová, Martina Laubrová a Klára Prasková ze VII. třídy

odkaz na video

Velké poděkování patří sponzorům:
  • Rádiu Relax
  • Železářství – p. Marie Kadlecová
  • Restauraci Drahouš – manželé Johnovi
  • Manželům Polákovým
  • Manželům Procházkovým
  • Manželům Valušovým
  • Manželům Klementovičovým
  • SHŠ z Drahšperka
  • Panu Františku Makovskému
  • Manželům Konířovým
  • Sportu U Brány
  • Ing. Jiřímu Weberovi – www.malopotisk.cz
  • Čerpací stanici Pap Oil – Roman Vaňkát
  • Společnosti DROPS GROUP, a.s.
  • ISŠ Jesenice
  • Panu Zdeňku Hornofovi