Boudo, budko

14. 06. 2018
Prvňáčci nacvičili pohádku Boudo, budko.

Nejdříve ji zahráli maminkám ke dni matek, moc se na toto vystoupení těšili. Každý žák se naučil i básničku a vyrobil kytičku. Maminky se dostavily v hojném počtu a nejedné mamince se objevila i slza v oku.

odkaz na video

Prvňáčci zahráli pohádku Boudo, budko i dětem v mateřské škole.

Jednoho krásného červnového dne se prvňáčci vydali na domluvenou návštěvu do školky. Protože bylo pěkné počasí, pohádku zahráli venku. Větřík si trochu pohrával s kulisami, ale děti se nedaly a s chutí předvedly, co nacvičily. Malé děti ze školky se zájmem sledovaly nepřeberné množství zvířecích postaviček. Prvňáčci si sami vymysleli, jak se budou jmenovat: např.: SLEPIČKA JANIČKA, ČUNÍK VAŠÍK, PES DINGO, KOZLÍČEK ROHÁČEK, OVEČKA EMIČKA… Představení se jim povedlo, všichni sklidili potlesk a dostali lízátko.

Nakonec si žáci z první třídy pohráli na zahradě školky,  potkali tam i své kamarády a rádi s nimi strávili tu společnou půlhodinku. Děkujeme dětem i všem učitelkám za vstřícné přijetí a příjemnou atmosféru.

                                                                                    Mgr. Jana Doležalová