Exkurze 6. tř. do městské knihovny

04. 11. 2019
Doplnění výuky zajímavou exkurzí udělá radost každé třídě. Tu naši, šestou, takto potěšila paní učitelka Konířová, když nás v pondělí 4. listopadu vzala na exkurzi do jesenické městské knihovny.

V knihovně nás přivítala paní Lenka Horáková. Dovolila nám prohlížet si vybrané knížky a číst si z nich. Všechny pořízené tituly jsou pečlivě evidovány v počítačové databázi. Pokud by měl někdo zájem o knihu, která v seznamu chybí, paní knihovnice ji ráda objedná. Vyhledávat jednotlivé tituly lze i z domova v on-line katalogu knihovny na webové stránce https://www.jesenice-ra.cz/mesto/knihovna-1/. Kdo z dětí by se chtěl do knihovny zaregistrovat, musel by sem nejprve přijít s rodiči. Otevřeno je zde v pondělí a v pátek. Myslím si, že to za návštěvu stojí.   

Napsala Martina Jelínková