Turnaj v piškvorkách

12. 12. 2019
Do piškvorkářských duelů se pustili žáci školní družiny ve čtvrtek 12. 12

Ve strategické hře zvané piškvorky spolu soupeří dva hráči. Na čtverečkovaném papíře se střídají v zakreslování křížků a koleček tak, aby jich bylo pět v jedné nepřerušené řadě. Vyhrává ten, kdo to dokáže jako první.
Na průběh dohlíželi organizátoři turnaje Jirka Klementovič a Jakub Hlaváček ze šesté třídy. Souboje nad papírem trvaly od 14 do 15 hodin, takže ke konečnému vyhlášení došlo až následující den. Žáci na prvních pěti místech (viz seznam níže) obdrželi diplom, mléčnou čokoládu a „sliz“ na hraní.
  1. místo – Markéta Rojíková 5. třída
  2. místo – Laura Zelenková 4. třída
  3. místo – Matyas Naxera 5. třída
  4. místo – Natálie Iblová 1. třída
  5. místo – František Pecka 1. třída

Napsali Jiří Klementovič a Jakub Hlaváček