Týden kostýmů

10. 02. 2023

Čekání na jarní prázdniny pojali žáci z 5. až 9. třídy hravě a v týdnu od 6. do 10. února 2023 se zapojili do Týdne kostýmů – akce pořádané školním parlamentem. Děti i dospělí prohledali své šatníky a vyhledali oblečení na předem domluvená témata.

Jak to tak bývá, v pondělí se málokomu chce do školy nebo do práce, proto pondělním tématem byl den v černé. V úterý se děvčata oblékla jako chlapci a chlapci jako dívky. Středa se nesla ve společenském duchu, mnozí přišli v krásných róbách, které se hodí na ples. Následoval čtvrtek ve sportovním, k vidění byli cyklisti, lyžař, mažoretka, judista a jiní. Pátek se nesl v duchu retra. Mnozí z nás přišli v oblečení po babičce či dědečkovi.

Akce se setkala s velkým ohlasem a zúčastněné třídy k ní přistoupily velmi zodpovědně.