Hejblíkovic, 1. - 4. tř.

09. 03. 2023

Zábavný projekt s pohybem a písničkami pro děti, nesoucí název Hejblíkovic, si za dobu své existence vybudoval zasloužené renomé.

U jeho zrodu stály dvě maminky – překladatelka Jitka Nosková a obchodní manažerka Renata Dudová. Obě vedly kroužky pro děti a obě si všimly toho, že v češtině je málo písniček s pohybem, které děti nejen baví, ale také učí. Rozhodly se to napravit a dnes svými písničkami radí klukům a holkám se spoustou zajímavých věcí.

Děti z prvního stupně naší školy si Hejblíkovic chytrou zábavu užily ve čtvrtek 9. března, kdy mezi ně přijeli sourozenci Hejblík a Hejblička. Zkušená dvojice je zapojila do pestrého programu s písničkami s ukazováním a pohybem a dalšími aktivitami. Interaktivní písničky s promyšlenými texty doslova vtáhly děti do děje a vzbudily jejich velký zájem. Vystoupení se zkrátka podařilo a všichni věříme, že nebylo poslední.