Den dětí

26. 05. 2023

Ani letos nevymizel ze školního kalendáře vždy velmi očekávaný Den dětí. O jeho bezchybný průběh se opět postarala Střední škola a Základní škola Jesenice, v jejíchž venkovních areálech se akce konala.

Pohodového dopoledne se v pátek 26. 5. zúčastnily všechny třídy prvního stupně naší školy.

Program Dne dětí byl opravdu pestrý. Pro školáky i předškoláky byly připraveny četné zábavné soutěže na stanovištích, pracovní stolky s výtvarnými aktivitami, ukázky vybavení i činnosti všech složek integrovaného záchranného systému, tzn. zdravotnické záchranné služby, Policie ČR a hasičů. Zejména simulovaný zásah policistů proti nebezpečnému pachateli byl velmi působivý. Prostě den plný zážitků!

Za splněné úkoly dostali soutěžící odměny a buřtíky.

Děkujeme všem , kteří se na programu podíleli a za pěkně připravené dopoledne.