Nástěnka pro žáky

Výsledky celoroční soutěže O nejaktivnějšího sportovce

30.6.2017

výsledky (.pdf)

Vybíjená - okresní sportovní olympiáda rakovník

8.6.2017

3. místo: R. Bešík, M. Duna, P. Jankura, D. Kinský, Z. Konček, J. Lazar, M. Louženský, D. Prchal, T. Spurný, M. Duchková, V. Horvátová, Markéta Laubrová, Martina Laubrová

Úspěchy žáků

4.6.2017

Jak si vedou žáci naší školy se můžete podívat zde.

Mladý zahrádkář

10.5.2017

22 soutěžících
3. místo Veronika Končeková (8. tř.)

Ekologická soutěž Rakovník

19.4.2017

III. kategorie, 20 dvojic
1. místo: Veronika Končeková a Julie Rácová (8. tř.)

okresní kolo matematické olympiády

24.1.2017

1. místo: Petr Koníř (9. tř.)

okresní kolo přírodovědné soutěže Vánoční kapr

13.12.2016

3. místo: Julie Rácová (8. tř.)

sběr papíru

4.11.2016

Odavzdali jsme 2 855 kg novin, časopisů, letáků; 200 kg lepenky a 65 kg PET víček.

okresní kolo botanické s.: "Užitkové a exotické rostliny"

20.10.2016

III. kategorie, 44 sout.
3. místo: Veronika Končeková (8. tř.)

Ekologická soutěž

22.9.2016

kategorie II., 26 dvojic.:
3. místo: Dominik Prchal, Markéta Laubrová (6. tř.)

kategorie III., 24 dvojic.:
3. místo: Julie Rácová, Veronika Končeková (8. tř.)

kroužek železničních modelářů

8.9.2016

První schůzka se koná v pátek 9. 9. od 16 hodin. Noví zájemci od 4. tř. jsou vítáni.

kroužek florbalu pro starší žáky

29.8.2016

První schůzka bude ve čtvrtek 8. 9. v 16 hodin v tělocvičně. Vedoucím je p. Spurný.

okresní sportovní olympiáda - basketbal

16.6.2016

Skvělé druhé místo vybojovaly žákyně naší školy v okresní sportovní olympiádě - basketbalovém turnaji.

Dominika Laubrová (8. tř.), Lenka Danielová, Markéta Kinštová, Eliška Kinská, Adéla Churanová, Simona Šindlerová, Klára Švidroňová a Kristina Sojková (9. tř.)

okresní sporotvní olympiáda - atletika

15.6.2016

hod míčkem – ml. žáci (18 ž.)
2. místo: Daniel Krejčí (7. tř.) – 54,80 m

hod míčkem – ml. žákyně (16 ž.)
2. místo: Julie Rácová (7. tř.) – 39,10 m

okresní kolo Pythagoriády

25.5.2016

6. třída, 31 žáků: 3. – 6. místo: Tran Sy Nguyen

okr. kolo botanické soutěže

19.5.2016

II. kategorie, 33 sout.
1. místo: Julie Rácová (7. tř.)

III. kategorie, 29 sout.
1. místo:Simona Šindlerová (9. tř.)

Mladý zahrádkář - okr. kolo

4.5.2016

1. místo: Barbora Svatoňová (9. tř.)
2. místo: Simona Šindlerová (9. tř.)

okresní kolo biologické olympiády kategorie D

21.4.2016

2. místo: Julie Rácová (7. tř.)

okresní kolo biologické olympiády kategorie C

13.4.2016

2. místo: Simona Šindlerová (9. tř.)
3. místo: Barbora Svatňová (9. tř.)

Rakovnická laťka

6.4.2016

Kategorie 6. – 7. ročník
1. místo: Matyáš Devera (7. tř.)

Matematická olympiáda

5.4.2016

Petr Koníř (8. tř.) - úspěšný řešitel

krajské kolo soutěže YPEF - Mladí lidé v evropských lesích

16.3.2016

3. místo: Eva Konířová, Simona Šindlerová a Barbora Svatoňová (9. tř.)

okresní kolo v basketbalu starších dívek – 2. místo

24.2.2016

Eliška Kvíderová, Dominika Laubrová
(8. tř.), Eliška Kinská, Adéla Churanová, Barbora Svatoňová, Simona Šindlerová, Klára Švidroňová a Kristina Sojková (9. tř.)

okresní kolo olympiády v Čj

17.2.2016

(19 s.) 5. – 6. místo: Barbora Svatoňová

florbal

9.12.2015

Od čtvrtka 7. 1. bude florbal pro starší žáky - vedoucí p. J. Spurný.

okresní kolo přírodovědné soutěže – Vánoční kapr

9.12.2015

II. kategorie (6. – 7. tř., 22 s.): 
   1. místo: Julie Rácová (7. tř.)

III. kategorie (8. – 9. tř., 19 s.):   
   3. místo: Simona Šindlerová (9. tř.)

soutěž Co víš o českém zemědělství (pořadatel SZeŠ Rakovník)

18.6.2015

kategorie 5. – 6. tř., 18 dvojic:
3. místo: Julie Rácová (6. tř.) a Veronika Končeková (6. tř.)

okresní sportovní olympiáda ZŠ – basketbal

11.6.2015

Skvělé první místo vybojovaly žákyně naší školy v okresní sportovní olympiádě - basketbalovém turnaji.
Opět bezkonkurenčne porazily 2. a 3. ZŠ Rakovník a ZŠ Nové Strašecí.

A. Churanová,  B. Svatoňová (8. tř.),
P. Petrániová, P. Pekarčíková, Š. Kouglová,L. Wünschová, M. Bezstarostová, M. Vernerová a
A. Čížková (9. tř.)

okresní sportovní olympiáda ZŠ – atletika

10.6.2015

hod míčkem – ml. žáci (14 ž.)
2. m.: Jakub Rampas (7. tř.) – 53,10 m
3. m.: Josef Kougl (7. tř.) – 52,40 m

Atletické závody v Rakovníku – I. stupeň

20.5.2015

1 500 m – 4. tř. (11 ž.)
3. místo: Roman Bešík – 6:10,0

okresní kolo Pythagoriády

13.5.2015

14 sout.
3.- 5. místo: Petr Koníř (7. tř.)

Mladý zahrádkář

6.5.2015

kategorie B, 29 sout.
3. místo: Jolana Ťažiarová (9. tř.)

okresní kolo biologické olympiády kat. C (8. a 9. tř.) - 22 žáků

27.4.2015

2. místo: Miroslav Lisner (9. tř.)
4. místo: Barbora Svatoňová (8. tř.)

okresní kolo biologické olympiády kat. D (6. a 7. tř.) - 23 žáků

23.4.2015

2. místo: Julie Rácová (6. tř.)

Ekologická soutěž Rakovník

21.4.2015

I. kategorie, 18 dvojic
2. místo: M. Růžička, D. Lekeš (5. tř.)

III. kategorie, 24 dvojic
1. místo: A. Hronová, J. Ťažiarová (9. tř.)

Zlatý list, Křivoklát

16.4.2015

kategorie mladší, 13 družstev
1. místo: Julie Rácová, Veronika Končeková, Dan Mottl (6. tř.), Tomáš Tran, Dan Dostál, Matěj Růžička (5. tř.)

kategorie starší, 10 družstev
2. místo: Jolana Ťažiarová, Adéla Hronová, Miroslav Lisner (9. tř.), Eva Konířová, Simona Šindlerová, Barbora Svatoňová(8. tř.)

okresní kolo matematické olympiády - 13 žáků

8.4.2015

1. místo: Petr Koníř (7. tř.)

Rakovnická laťka

1.4.2015

8. - 9. místo (20 závodnic): Julie Rácová (6. tř.)

BEE – BALL

26.3.2015

Okresní kolo - 1. místo

Z. Konček, M. Duna, R. Bešík,
D. Matějka, T. Spurný, J. Lazar, O. Hort, V. Lacina, P. Jankura, M. Louženský,
M. Laubrová, V. Horvátová (4. tř.)

školní kolo Pythagoriády

23.3.2015

P. Koníř (6. tř.): 12 b – úspěšný řešitel

Matematický klokan 2015

20.3.2015

Výsledky kategorie Cvrček (2. - 3. tř.)
1. místo: Natálie Štefanová - 58 b (3. tř.)
2. místo: Jakub Sivák - 57 b (3. tř.)
3. místo: Antonín Vachtl - 52 b (3. tř.)

Výsledky kat. Klokánek (4. a 5. tř.)
1. místo: Tran Sy Nguyen - 72 b (5. tř.)
2. místo: Dominik Lekeš - 61 b (5. tř.)
3. místo: Daniel Dostál - 52 b (5. tř)
3. místo: Tereza Jančová - 52 b (5. tř.)

Výsledky kat. Benjamín (6. a 7. tř.)
1. místo: Petr Koníř - 98 b (7. tř.)
2. místo: Jakub Rampas - 75 b (7. tř.)
2. místo: Josef Kougl - 75 b (7. tř.)
3. místo: Michal Bešík - 71 b (7. tř)
3. místo: Tomáš Vašmucius - 71 b (7. tř.)

Výsledky kat. Kadet (8. a 9. tř.)
1. místo: Marek Doležal - 58 b (8. tř.)
2. místo: Michal Jelínek- 57 b (8. tř.)
3. místo: Monika Bezstarostová - 54 b (9. tř.)

Matematický klokan

20.3.2015

V kategorii Benjamín (6. a 7. tř.) se ze 400 žáků  umístil na 6. místě v okrese Petr Koníř (7. tř.)

krajské kolo dějepisné olympiády

19.3.2015

(37 s.)  28. místo: Milan Ondič (9. tř.)

školní kolo biologické olympiády

3.3.2015

Výsledky kategorie C (8. - 9. tř.)
1. místo: Miroslav Lisner (9. tř.)
2. místo: Jan Jašek (8. tř.)
3. místo: Barbora Svatoňová (8. tř.)
3. místo: Adéla Hronová (9. tř.)

Výsledky kategorie D (6. a 7. tř.)
1. místo: Julie Rácová (6. tř.)
2. místo: Veronika Končeková (6. tř.)
3. místo: Vojtěch Stibor (7. tř)
3. místo: Václav Kabela (7. tř.)

okresní kolo basketbalu

25.2.2015

Skvělé první místo vybojovaly žákyně naší školy v okresní basketbalovém turnaji. Bezkonkurenčne porazily 2. a 3. ZŠ Rakovník a ZŠ Nové Strašecí.

A. Churanová, A. Čížková, P. Petrániová, P. Pekarčíková, Š. Kouglová, L. Wünschová, M. Bezstarostová, M. Vernerová a B. Svatoňová tak postupují do krajského kola, které bude 31. 3. v Poděbradech.

okresní kolo olympiády v anglickém jazyce

18.2.2015

6. a 7. tř. (20 s.)
7. místo: Michal Bešík (7. tř.)

8. a 9. tř. (21 s.)
5. – 6. místo: Marek Piškule (8. tř.)

okresní kolo olympiády v českém jazyce

6.2.2015

(20 s.) 8. – 10. místo: Milan Ondič (9. tř.)

okresní kolo dějepisné olympiády

20.1.2015

2. místo: Milan Ondič (9. tř.)
9. místo: Roman Jaroš (9. tř.)

školní kolo olympiády v Aj

14.1.2015

kategorie I. A (6. a 7. tř.)
1. místo: Michal Bešík (7. tř.)
2. místo: Lucie Cinková (7. tř.)
3. místo: Daniel Braun (7. tř.)

kategorie II. A (8. a 9. tř.)
1. místo: Marek Piškule (8. tř.)
2. místo: Eva Konířová (8. tř.)
3. místo: Eliška Stupková (8. tř.)

Přebor města Jesenice v šachách – mladší žáci

13.12.2014

(26 s.) 7. místo: Tomáš Spurný (4. tř.)

10. 12. okresní kolo přírodovědné soutěže – Vánoční kapr

10.12.2014

I. kategorie (4. – 5. tř., 16 s.):
6. – 7. místo: Daniel Dostál (5. tř.)

II. kategorie (6. – 7. tř., 15 s.):  
1. místo: Julie Rácová (6. tř.)
6. místo: Vojtěch Stibor (7. tř.)

III. kategorie (8. – 9. tř., 16 s.): 
3. místo: Miroslav Lisner (9. tř.)
5. místo: Adéla Hronová (9. tř.)
8. místo: Simona Šindlerová (8. tř.)

5. 12. školní kolo olympiády v českém jazyce

5.12.2014

1. místo: Milan Ondič (9. tř.)
2. místo: Barbora Svatoňová (8. tř.)
3. – 4. místo: Štěpánka Kouglová (9. tř.)
3. – 4. místo: Roman Jaroš (9. tř.)

úspěch v celostátní soutěži

25.11.2014

Tým z naší školy "Jesenice boys"
(R. Jaroš, P. Jaroš, M. Ondič) obsadili
v 1. kole soutěže Převezměte terezínskou štafetu 2. místo z 50 týmů.

školní kolo dějepisné olympiády

12.11.2014

1. místo: Milan Ondič (9. tř.)
2. místo: Roman Jaroš (9. tř.)
3. místo: Petr Jaroš (7. tř.)