Tělocvična po rekonstrukci

Naše škola se připojila k dotačnímu řízení z Fondu sportu a volného času Středočeského kraje na rok 2008 a náš projekt „Posviťme si na zdraví, krásu a pohyb" byl mezi vybranými tituly. Díky Středočeskému kraji a za pomoci města Jesenice jsme mohli zrekonstruovat osvětlení v tělocvičně a pořídit nový elektrorozvaděč, vyměnit okna na západní straně tělocvičny a zabudovat do nich ochranné sítě. Tělocvična byla následně vymalována a byla obnovena parketová podlaha, která při těchto rekonstrukcích a opravách značně utrpěla. Do konce roku budou provedeny dokončovací práce.

Děkujeme MŠMT i Středočeskému kraji za finanční podporu formou dotačních programů. Naše velké poděkování patří i Zastupitelstvu města Jesenice za veškerou pomoc při realizaci oprav a údržby všech prostor Základní školy a mateřské školy Jesenice. Věříme, že tato spolupráce bude i nadále pokračovat, a že budeme společně vytvářet důstojné místo pro vzdělávání a výchovu našich dětí.

Za ZŠ a MŠ Jesenice: Mgr. Danuše Vopatová, ředitelka školy

telocvicna.jpg2.jpg