Nástěnka pro žáky

Soutěž O nejakticnějšího sportovce 2019-2020

29.11.2019

Podzimní kolo bot. soutěže

25.10.2019
1. místo: Jiří Klementovič (6. tř.)

Zájmové kroužky

07.10.2019

Konečné výsledky soutěže O nejaktivnějšího sportovce 2018-2019

12.07.2019

Okresní sportovní olympiáda

05.06.2019

60 m – ml. žáci (13 ž.)
3. – 4. místo: F. Čechman (7. tř.) – 8,1 s

1000 m – ml. žáci (12 ž.)
2. místo: F. Čechman (7. tř.) – 3:15,0 min.

1500 m – st. žáci (13 ž.)
3. místo: T. Spurný (8. tř.) – 4:56,0 min.

Soutěž Šikovné ruce - Dřevoobchod Lubná

20.05.2019

Absolutním vítězem v hodnocení porotou se stal Matěj Louženský.

Botanická soutěž Rakovník

17.05.2019

1. místo: Jiří Klementovič (5. tř.)
2. místo: Michaela Burstová (5. tř.)

Soutěž v aerobiku

17.04.2019

3. místo: Klára Prasková, Tereza Kejlová, Markéta Laubrová, Martina Laubrová, Barbora Koudelová (9.), video

Úspěchy žáků

11.03.2019

Podívejte se, jak jste úspěšní!

Finále reg. soutěže Příroda, ve které žijeme - III. kategorie

17.12.2018

2. místo: M. Burstová, M. Narovcová, N. Václavíková, K. Řezáčová a S. Potklanová

Okresní kolo přír. sout. Vánoční kapr

12.12.2018

I. kategorie (4. – 5. tř., 13 s.)
3. místo: Jiří Klementovič (5. tř.)

Soutěž Vánoční aranžování

12.12.2018

2. místo – V. Dunová, A. Švandrlíková, V. Bartošová (9. tř.)

3. místo – B. Koudelová, T. Kejlová, K. Prasková (8. tř.)

V kategorii jednotlivců se na třetím místě umístila Veronika Dunová (9.)

Dějepisná exkurze

28.11.2018

Hory

28.11.2018

Podzimní kolo botanické soutěže

18.10.2018

I. kategorie, 50 soutěžících
3. místo: Kristýna Řezáčová (5. tř.)

Nabídka kroužků

15.10.2018

Mladý Zahrádkář

10.05.2018

26 soutěžících
3. místo: Julie Rácová (9. tř.)

Křivoklátská sovička

26.04.2018

Mladší žáci, 14 družstev
1. místo: Vojtěch Kouřil, Jan Trpák, Natálie Mottlová, Eliška Machová (5. tř.)

Okresní kolo Ekologické soutěže

19.04.2018

III. kategorie, 26 dvojic
3. místo: Veronika Končeková a Julie Rácová (9. tř.)

Sběr papíru

08.11.2017

16. – 19. 10. jsme nasbírali 3 350 Kg novin, časopisů, letáků, 300 kg lepenky, 20 kg PET víček.

Kroužky

01.11.2017

Okresní kolo botanické s.: Užitkové a exotické rostliny

19.10.2017

III. kategorie, 32 soutěžících
1. místo: Julie Rácová (9. tř.)
4. místo: Veronika Končeková (9. tř.)

Keramický kroužek

04.10.2017

Zájemci o keramický kroužek od 1. do 9. tř. se sejdou ve středu 4. 10. na začátku velké přestávky v knihovně.

Kroužek florbalu

03.10.2017

Kroužek florbalu je určen pro žáky 3. - 6. tř. Bude probíhat každé úterý od 15.15 do 16.45. První schůzka je 3. 10.

Kroužek Aj

25.09.2017

Zájemci o konverzaci v anglickém jazyce se napíší na nástěnku u vchodu do jídelny nebo se nahlásí p. uč. Hrůzové, a to do pátku 29. září.

Zahajovací schůzka železničních modelářů

22.09.2017

Zápis do kroužku mladých rybářů

13.09.2017

Nabídka výuky náboženství

11.09.2017

Vybíjená - okresní sportovní olympiáda rakovník

08.06.2017

3. místo: R. Bešík, M. Duna, P. Jankura, D. Kinský, Z. Konček, J. Lazar, M. Louženský, D. Prchal, T. Spurný, M. Duchková, V. Horvátová, Markéta Laubrová, Martina Laubrová

Mladý zahrádkář

10.05.2017

22 soutěžících
3. místo Veronika Končeková (8. tř.)

Ekologická soutěž Rakovník

19.04.2017

III. kategorie, 20 dvojic
1. místo: Veronika Končeková a Julie Rácová (8. tř.)

okresní kolo matematické olympiády

24.01.2017

1. místo: Petr Koníř (9. tř.)

okresní kolo přírodovědné soutěže Vánoční kapr

13.12.2016

3. místo: Julie Rácová (8. tř.)

sběr papíru

04.11.2016

Odavzdali jsme 2 855 kg novin, časopisů, letáků; 200 kg lepenky a 65 kg PET víček.

okresní kolo botanické s.: "Užitkové a exotické rostliny"

20.10.2016

III. kategorie, 44 sout.
3. místo: Veronika Končeková (8. tř.)

Ekologická soutěž

22.09.2016

kategorie II., 26 dvojic.:
3. místo: Dominik Prchal, Markéta Laubrová (6. tř.)

kategorie III., 24 dvojic.:
3. místo: Julie Rácová, Veronika Končeková (8. tř.)

kroužek železničních modelářů

08.09.2016

První schůzka se koná v pátek 9. 9. od 16 hodin. Noví zájemci od 4. tř. jsou vítáni.

Školní řád

01.09.2016

kroužek florbalu pro starší žáky

29.08.2016

První schůzka bude ve čtvrtek 8. 9. v 16 hodin v tělocvičně. Vedoucím je p. Spurný.

okresní sportovní olympiáda - basketbal

16.06.2016

Skvělé druhé místo vybojovaly žákyně naší školy v okresní sportovní olympiádě - basketbalovém turnaji.

Dominika Laubrová (8. tř.), Lenka Danielová, Markéta Kinštová, Eliška Kinská, Adéla Churanová, Simona Šindlerová, Klára Švidroňová a Kristina Sojková (9. tř.)

okresní sporotvní olympiáda - atletika

15.06.2016

hod míčkem – ml. žáci (18 ž.)
2. místo: Daniel Krejčí (7. tř.) – 54,80 m

hod míčkem – ml. žákyně (16 ž.)
2. místo: Julie Rácová (7. tř.) – 39,10 m

okresní kolo Pythagoriády

25.05.2016

6. třída, 31 žáků: 3. – 6. místo: Tran Sy Nguyen

okr. kolo botanické soutěže

19.05.2016

II. kategorie, 33 sout.
1. místo: Julie Rácová (7. tř.)

III. kategorie, 29 sout.
1. místo:Simona Šindlerová (9. tř.)

Mladý zahrádkář - okr. kolo

04.05.2016

1. místo: Barbora Svatoňová (9. tř.)
2. místo: Simona Šindlerová (9. tř.)

okresní kolo biologické olympiády kategorie D

21.04.2016

2. místo: Julie Rácová (7. tř.)

okresní kolo biologické olympiády kategorie C

13.04.2016

2. místo: Simona Šindlerová (9. tř.)
3. místo: Barbora Svatňová (9. tř.)

Rakovnická laťka

06.04.2016

Kategorie 6. – 7. ročník
1. místo: Matyáš Devera (7. tř.)

Matematická olympiáda

05.04.2016

Petr Koníř (8. tř.) - úspěšný řešitel

krajské kolo soutěže YPEF - Mladí lidé v evropských lesích

16.03.2016

3. místo: Eva Konířová, Simona Šindlerová a Barbora Svatoňová (9. tř.)

okresní kolo v basketbalu starších dívek – 2. místo

24.02.2016

Eliška Kvíderová, Dominika Laubrová
(8. tř.), Eliška Kinská, Adéla Churanová, Barbora Svatoňová, Simona Šindlerová, Klára Švidroňová a Kristina Sojková (9. tř.)

okresní kolo olympiády v Čj

18.02.2016

(19 s.) 5. – 6. místo: Barbora Svatoňová

florbal

09.12.2015

Od čtvrtka 7. 1. bude florbal pro starší žáky - vedoucí p. J. Spurný.

okresní kolo přírodovědné soutěže – Vánoční kapr

09.12.2015

II. kategorie (6. – 7. tř., 22 s.): 
   1. místo: Julie Rácová (7. tř.)

III. kategorie (8. – 9. tř., 19 s.):   
   3. místo: Simona Šindlerová (9. tř.)

Studijní pobyt žáků v Německu

09.10.2015

nformace pro rodiče zde.

Sportovní rekordy

26.08.2015

soutěž Co víš o českém zemědělství (pořadatel SZeŠ Rakovník)

18.06.2015

kategorie 5. – 6. tř., 18 dvojic:
3. místo: Julie Rácová (6. tř.) a Veronika Končeková (6. tř.)

okresní sportovní olympiáda ZŠ – basketbal

11.06.2015

Skvělé první místo vybojovaly žákyně naší školy v okresní sportovní olympiádě - basketbalovém turnaji.
Opět bezkonkurenčne porazily 2. a 3. ZŠ Rakovník a ZŠ Nové Strašecí.

A. Churanová,  B. Svatoňová (8. tř.),
P. Petrániová, P. Pekarčíková, Š. Kouglová,L. Wünschová, M. Bezstarostová, M. Vernerová a
A. Čížková (9. tř.)

okresní sportovní olympiáda ZŠ – atletika

10.06.2015

hod míčkem – ml. žáci (14 ž.)
2. m.: Jakub Rampas (7. tř.) – 53,10 m
3. m.: Josef Kougl (7. tř.) – 52,40 m

Atletické závody v Rakovníku – I. stupeň

20.05.2015

1 500 m – 4. tř. (11 ž.)
3. místo: Roman Bešík – 6:10,0

okresní kolo Pythagoriády

13.05.2015

14 sout.
3.- 5. místo: Petr Koníř (7. tř.)

Mladý zahrádkář

06.05.2015

kategorie B, 29 sout.
3. místo: Jolana Ťažiarová (9. tř.)

okresní kolo biologické olympiády kat. C (8. a 9. tř.) - 22 žáků

27.04.2015

2. místo: Miroslav Lisner (9. tř.)
4. místo: Barbora Svatoňová (8. tř.)

okresní kolo biologické olympiády kat. D (6. a 7. tř.) - 23 žáků

23.04.2015

2. místo: Julie Rácová (6. tř.)

Ekologická soutěž Rakovník

21.04.2015

I. kategorie, 18 dvojic
2. místo: M. Růžička, D. Lekeš (5. tř.)

III. kategorie, 24 dvojic
1. místo: A. Hronová, J. Ťažiarová (9. tř.)

Zlatý list, Křivoklát

16.04.2015

kategorie mladší, 13 družstev
1. místo: Julie Rácová, Veronika Končeková, Dan Mottl (6. tř.), Tomáš Tran, Dan Dostál, Matěj Růžička (5. tř.)

kategorie starší, 10 družstev
2. místo: Jolana Ťažiarová, Adéla Hronová, Miroslav Lisner (9. tř.), Eva Konířová, Simona Šindlerová, Barbora Svatoňová(8. tř.)

okresní kolo matematické olympiády - 13 žáků

08.04.2015

1. místo: Petr Koníř (7. tř.)

Rakovnická laťka

01.04.2015

8. - 9. místo (20 závodnic): Julie Rácová (6. tř.)

BEE – BALL

26.03.2015

Okresní kolo - 1. místo

Z. Konček, M. Duna, R. Bešík,
D. Matějka, T. Spurný, J. Lazar, O. Hort, V. Lacina, P. Jankura, M. Louženský,
M. Laubrová, V. Horvátová (4. tř.)

školní kolo Pythagoriády

23.03.2015

P. Koníř (6. tř.): 12 b – úspěšný řešitel

Matematický klokan 2015

20.03.2015

Výsledky kategorie Cvrček (2. - 3. tř.)
1. místo: Natálie Štefanová - 58 b (3. tř.)
2. místo: Jakub Sivák - 57 b (3. tř.)
3. místo: Antonín Vachtl - 52 b (3. tř.)

Výsledky kat. Klokánek (4. a 5. tř.)
1. místo: Tran Sy Nguyen - 72 b (5. tř.)
2. místo: Dominik Lekeš - 61 b (5. tř.)
3. místo: Daniel Dostál - 52 b (5. tř)
3. místo: Tereza Jančová - 52 b (5. tř.)

Výsledky kat. Benjamín (6. a 7. tř.)
1. místo: Petr Koníř - 98 b (7. tř.)
2. místo: Jakub Rampas - 75 b (7. tř.)
2. místo: Josef Kougl - 75 b (7. tř.)
3. místo: Michal Bešík - 71 b (7. tř)
3. místo: Tomáš Vašmucius - 71 b (7. tř.)

Výsledky kat. Kadet (8. a 9. tř.)
1. místo: Marek Doležal - 58 b (8. tř.)
2. místo: Michal Jelínek- 57 b (8. tř.)
3. místo: Monika Bezstarostová - 54 b (9. tř.)

Matematický klokan

20.03.2015

V kategorii Benjamín (6. a 7. tř.) se ze 400 žáků  umístil na 6. místě v okrese Petr Koníř (7. tř.)

krajské kolo dějepisné olympiády

19.03.2015

(37 s.)  28. místo: Milan Ondič (9. tř.)

školní kolo biologické olympiády

03.03.2015

Výsledky kategorie C (8. - 9. tř.)
1. místo: Miroslav Lisner (9. tř.)
2. místo: Jan Jašek (8. tř.)
3. místo: Barbora Svatoňová (8. tř.)
3. místo: Adéla Hronová (9. tř.)

Výsledky kategorie D (6. a 7. tř.)
1. místo: Julie Rácová (6. tř.)
2. místo: Veronika Končeková (6. tř.)
3. místo: Vojtěch Stibor (7. tř)
3. místo: Václav Kabela (7. tř.)

okresní kolo basketbalu

25.02.2015

Skvělé první místo vybojovaly žákyně naší školy v okresní basketbalovém turnaji. Bezkonkurenčne porazily 2. a 3. ZŠ Rakovník a ZŠ Nové Strašecí.

A. Churanová, A. Čížková, P. Petrániová, P. Pekarčíková, Š. Kouglová, L. Wünschová, M. Bezstarostová, M. Vernerová a B. Svatoňová tak postupují do krajského kola, které bude 31. 3. v Poděbradech.

okresní kolo olympiády v anglickém jazyce

18.02.2015

6. a 7. tř. (20 s.)
7. místo: Michal Bešík (7. tř.)

8. a 9. tř. (21 s.)
5. – 6. místo: Marek Piškule (8. tř.)

okresní kolo olympiády v českém jazyce

06.02.2015

(20 s.) 8. – 10. místo: Milan Ondič (9. tř.)

okresní kolo dějepisné olympiády

20.01.2015

2. místo: Milan Ondič (9. tř.)
9. místo: Roman Jaroš (9. tř.)

školní kolo olympiády v Aj

14.01.2015

kategorie I. A (6. a 7. tř.)
1. místo: Michal Bešík (7. tř.)
2. místo: Lucie Cinková (7. tř.)
3. místo: Daniel Braun (7. tř.)

kategorie II. A (8. a 9. tř.)
1. místo: Marek Piškule (8. tř.)
2. místo: Eva Konířová (8. tř.)
3. místo: Eliška Stupková (8. tř.)

Přebor města Jesenice v šachách – mladší žáci

13.12.2014

(26 s.) 7. místo: Tomáš Spurný (4. tř.)

10. 12. okresní kolo přírodovědné soutěže – Vánoční kapr

10.12.2014

I. kategorie (4. – 5. tř., 16 s.):
6. – 7. místo: Daniel Dostál (5. tř.)

II. kategorie (6. – 7. tř., 15 s.):  
1. místo: Julie Rácová (6. tř.)
6. místo: Vojtěch Stibor (7. tř.)

III. kategorie (8. – 9. tř., 16 s.): 
3. místo: Miroslav Lisner (9. tř.)
5. místo: Adéla Hronová (9. tř.)
8. místo: Simona Šindlerová (8. tř.)

5. 12. školní kolo olympiády v českém jazyce

05.12.2014

1. místo: Milan Ondič (9. tř.)
2. místo: Barbora Svatoňová (8. tř.)
3. – 4. místo: Štěpánka Kouglová (9. tř.)
3. – 4. místo: Roman Jaroš (9. tř.)

úspěch v celostátní soutěži

25.11.2014

Tým z naší školy "Jesenice boys"
(R. Jaroš, P. Jaroš, M. Ondič) obsadili
v 1. kole soutěže Převezměte terezínskou štafetu 2. místo z 50 týmů.

Výtvarná soutěž

24.11.2014

Zúčastněnte se soutěže o nejhezčí PF na téma: Naše městečko v zimě.

pravidla (.pdf)

plakát (.pdf)

Florbal

21.11.2014

Kroužek florbalu zahájí svoji činnost v pondělí 1. 12. od 15.45 hodin v tělocvičně. Vedoucím je M. Tatzauer.

Přeskoky švihadla

14.11.2014

Nezapomeňte se 19. 11. zúčastnit další soutěže o Nejaktivnějšího sportovce.

školní kolo dějepisné olympiády

12.11.2014

1. místo: Milan Ondič (9. tř.)
2. místo: Roman Jaroš (9. tř.)
3. místo: Petr Jaroš (7. tř.)

Keramický kroužek

10.11.2014

Keramický kroužek zahajuje 20. 11. svoji činnost.

Gratulace

21.10.2014

Gratulujeme Karolíně Břicháčové z páté třídy za první místo v Botanické soutěži, která se konala 20. 10. v Rakovníku.

Florbal

13.10.2014

Sháníme vedoucího florbalového kroužku.

Keramický kroužek

07.04.2014

Z důvodu zateplování školy a souvisejícími činnostmi, skončí keramický kroužek svoji činnost již 25. 4.

Ředitelské volno

07.04.2014

Dne 9. 5. je ředitelské volno
z důvodu provádění stavebních prací.

Matematický klokan

19.03.2014

Matematického klokana se v pátek 21. 3. kromě první a šesté třídy zúčastní všichni žáci naší školy.

Na zadání a řešení minulých ročníků se můžete podívat zde.

tělocvična

17.03.2014

Od 17. 3. je tělocvična v provozu.